X


Trust Wallet Artık Tron Ağını Destekliyor

Binance'in geçtiğimiz aylarda satın aldığı Trust Wallet, artık Tron ağını destekleyeceğini açıkladı.
19:00
28 Ekim 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Binance’in geçtiğimiz aylarda bünyesine kattığı Trust Wallet, 26 Ekim’de Tron ağı için destek sunacağını açıkladı. Artık Tron yatırımcıları iOS ve Android platformlarında fonlarına erişebilecek, işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Trust Wallet her geçen gün yeni bir kripto para birimini bünyesine ekliyor. Trust Wallet şu anda Ethereum, Gochain, Callisto, Ethereum Classic, Wanchain, Vetcoin ve Tron ağlarını aktif olarak destekliyor. Platformun yıl sonuna kadar Bitcoin, Litecoin ve Bitcoin Cash için de destek sunması bekleniyor.

Trust Wallet’ın Tron ağını bünyesine eklemesi iki taraf için de olumlu bir gelişme. Tron ağında şu anda yaklaşık yarım milyon aktif hesap bulunuyor. Dünyanın en popüler kripto paralarından biri olan Tron haberimizin hazırlandığı sırada CoinMarketCap’te 11. sırada yer alıyordu.

Binance geçtiğimiz yaz platformun güvenliğini arttırmak için Trust Wallet’ı satın almıştı. Trust Wallet ayrıca Binance’in gelecekte kullanıma sunacağı merkezsiz borsada da aktif rol oynayacak. Binance’in başarılı CEO’su Chanpeng Zhao, Trust Wallet’ı merkezsiz borsalarına varsayılan cüzdan olarak entegre edeceklerini açıklamıştı. Zhao ayrıca Trust Wallet’ın Binance’in sinerjisinden faydalanarak bağımsız bir şekilde ürün geliştirme faaliyetlerine devam edeceğini kaydetmişti.

Dünyanın en popüler kripto para borsası Binance’in merkezsiz borsasını 2019 yılında piyasaya sürmesi bekleniyor. Ayrıca BNB’nin merkezsiz borsada gas olarak kullanılacağı da edinilen bilgiler arasında. Zhao merkezsiz borsayla birlikte kullanıcıların yatırımlarında artık daha fazla söz sahibi olacağını belirtmişti.

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar