TrueUSD (TUSD) Nedir? Nasıl Çalışır?

Özet

  • TUSD bir stablecoin olarak karşımıza çıkıyor.
21:00
8 Aralık 2019

TUSD dolar fiyatı ile bire bir değerde olan bir stabil coin olarak tanımlanabilir. Şu anda yaklaşık piyasada 200 milyonun üzerinde TUSD bulunuyor.

TrueUSD (TUSD) Nedir?

Diğer yandan TUSD yetkilileri toplamda 20 milyon dolarlık gelir sağladıkları stratejik ortaklıklarını dün duyurdu. Yeni ortakların arasında Anreessen Horowitz, Block Tower Capital ve Danhua Capital gibi şirketler bulunuyor. Toplanan fonun, varlıkların token olarak dijital hale getirilmesine harcanacağı belirtildi, ancak gelen bütün paranın TUSD’ye dönüştürülüp dönüştürülmediği kesin değil. Proje büyümeye devam ediyor ve gelecekte kripto piyasası için yeni bir likidite kaynağı olabilir. Trust Token CEO’su Danny An, dijital varlıklardan oluşan bir sistem yaratmak için TUSD’nin ilk adım olduğunu ve daha farklı token’lar da basacaklarını ifade etti.

TrueUSD Nasıl Çalışır?

43 milyon coin’den 200 milyon coin’e yükseliş çok hızlı gerçekleşti. TUSD işlemleri toplu yapılıyor, bu yüzden coin’lerin nasıl basıldığı tam olarak bilinmiyor. Şu anda yeni basılan TUSD coin’leri 1000’in üzerinde cüzdanda tutuluyor ve bu cüzdanlardan borsalara gönderiliyor. Etherescan verilerine göre TUSD işlemleri de coin sayısı ile beraber yükselişe geçti. Bu da Trust Token’in kurumsal bir yatırımcı ile anlaşmış olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Her ne kadar TUSD büyümesi organik gibi görünse de büyük coin artışları TUSD’nin rakibi Tether (USDT) ile benzerlik gösteriyor.

TrueUSD (TUSD) Nereden Alınır?

TUSD kısaltmasıyla piyasaya sürülen TrueUSD coin’ler Binance borsasından temin edilebilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Ersin
    3 sene önce

    Hello. It’s a very successful project. I think it will be beneficial to the new generation. I wish you success in your work.

    58