reklamı kapat

Tron Topluluğu İçin Bugün Büyük Gün Ama Fiyat Düşüyor

Justin Sun'ın büyük açıklama için verdiği gün geldi çattı. Ama fiyat beklendiği gibi tepki vermiyor...
19:00
3 Haziran 2019

Tron CEO’su Justin Sun geçtiğimiz hafta, Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Tron ve Bittorent‘te büyük bir gelişme olduğunu dile getiren Sun’ın açıklamasının ardından BitTorrent Token (BTT) fiyatı yükselişe geçerek tüm zamanlar rekorunu kırmıştı. Konuyla ilgili detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Büyük Gün Bugün

U.Today’in haberine göre Sun, cuma günü yaptığı açıklamada bugün için tarih vermişti ve topluluğu büyük haberi beklemeye davet etmişti.

Ancak açıklamanın yapılacağı bugün Tron fiyatının düştüğünü görüyoruz. Bütün piyasanın haftaya düşüle başladığını göz önünde bulundurursak aslında Tron fiyatının aşağı yönlü hareketi çok da şaşırtıcı değil.

Dün akşam saatlerinde aşağı yönlü grafik çizmeye başlayan kripto paranın fiyatı yazının yayıma hazırlandığı sırada yaklaşık olarak %7’lik bir düşüşle 0.036 dolar bandında seyrediyordu.

Peki, bu durum topluluğun Justin Sun‘ın vaatlerinden sıkılmasına bağlı olabilir mi?

Bu Haftadan Ne Beklemeliyiz?

Tron’un ünlü savunucularından Misha Lederman, bu hafta birkaç büyük olayın gerçekleşeceğini paylaştığı bir tweet’le topluluğa duyurdu. Bu açıklamalara göre, BTT bu hafta Coinmarketcap sıralamasında ilk 30’a girecek. Aslında BTT’nin sıralamasındaki değişiklik bir süre önce gerçekleşmişti.

Lederman’ın yaptığı açıklamalardan biri de, Tron’un Coinmarketcap sıralamasında ilk ona gireceği yönündeydi. Tron geçtiğimiz pazar günü kısa süreliğine ilk ona girmişti. Ancak şu anda on birinci sırada yer alıyor.

Bunların yanında bu hafta Tron topluluğunun bu hafta yaşayacağı en büyük olay, Tron’un Ethereum‘dan ayrılarak kendi ağına geçmesinin birinci yılının kutlanacak olması.

Tüm bu iyi haberlere rağmen Tron fiyatının neden düştüğü henüz net olarak belli değil…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun