X


THETA, Terra (LUNA) ve FTX Token Yorumları!

Altcoinler son Bitcoin düşüşünden fazlasıyla etkileniyor. Peki popüler altcoinlerde kısa vadeli beklentiler neler?
18:30
22 Nisan 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bitcoin yazı hazırlandığı sırada 39.850 dolardan alıcı buluyor. Fiyat 42.650 dolardan 40.000 doların altına yeniden düştü. Altcoinler bu volatilitede ciddi kayıplar yaşıyor ve yatırımcıların pozisyonlarını aniden değiştirmesi gerekebiliyor. Peki THETA, Terra (LUNA) ve FTX Token için kısa vadeli tahminler neler? Örneğin Bitcoin düşüşü daha fazla devam ederse fiyatları hangi seviyelere gevşeyebilir?

Theta Network (THETA)

Theta Token kısa vadeli bir yükseliş piyasası yapısına sahipti ancak bu, 3,25 dolar seviyesinin altına düştüğünde değişti. Geçen hafta 3 dolar seviyesi destek olarak test edildi ve bugün 3,35 dolar direnci test edildi. Başarısız olan test sonrası fiyat 3,17 dolara gevşedi.

Müthiş Osilatör sıfır çizgisinin altına düştü ve ertesi gün daha fazla olumsuzluk görüldü. Aroon Göstergesi devam eden bir düşüş trendi gösterdi ancak Aroon Down (mavi) azalan düşüş eğilimini göstermek için düşüyordu. Bu nedenle, bir kez daha 3 dolara bir düşüş meydana gelebilir.

Terra (LUNA)

LUNA, 95 dolarlık talep bölgesinin altına düştü ve geçen birkaç saat içinde tekrar test edildi. Fiyat 94 dolara gevşediği için buranın tedarik bölgesine çevrildiği doğrulandı. MACD sıfır çizgisinin altına düştü ve bir satış sinyali verdi.

CVD, boğaların biraz güçlü olabileceğini ima etmek için zayıf yeşil çubuklar yaktı. Bununla birlikte, CMF güçlü satış baskısı gösterdiğinden, LUNA’nın 95 doların altına kalma ihtimali kuvvetli görünüyor. Kısa vadede düşüş ihtimalinin ortadan kalkması için fiyatın 96 dolar üzerinde kapanışlara ihtiyacı var.

FTX Token (FTT)

FTX Token, son birkaç gün içinde güçlü bir oynaklık gördü. Fiyat 38,5 dolardan 53,2 dolara olan hareketine dayanarak, bir dizi Fibonacci düzeltme seviyesi (sarı) çizildi. Yazı hazırlandığı sırada, %78,6 seviyesi korunuyordu.

Ancak OBV, satış hacminin satın alma hacminden daha ağır bastığını göstermek için düşüş eğilimindeydi. RSI da düşüş momentumunu göstermek için sıfır çizgisinin altındaydı. Fiyat 43 – 43,5 dolar aralığında sert dirençle karşılaşabilir. Yükseliş için bu bölgenin aşılması gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar