Son Dakika! Binance’tan Büyük Müjde Geldi: 4.5 Milyon Dolar!

Kripto kışı hız kesmeden devam ederken, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance yatırımlarına devam ediyor. 
11:25
2 Aralık 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto kışı hız kesmeden devam ederken, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası olan Binance yatırımlarına devam ediyor.

Binance-Ambit Ortaklığı!

Binance Labs, BNB Chain’de DeFi ekosistemini ve işlevselliğini hızlandırmak için Ambit Finance’e stratejik bir yatırım yaptı. Yeni bir DeFi uygulamaları türünü temsil eden Ambit, BUSD ve BNB Chain ekosistemindeki diğer varlıkların kullanım alanını artıracak. Proje, eski Anchor Protocol liderliğini de içeren, farklı geçmişlere sahip deneyimli bir ekip tarafından desteklenmektedir. Ambit, hem eski hem de yeni protokol topluluklarının desteğine güvenerek,  topluluk üyelerini teşvik etmenin yanı sıra güvenlik ve sürdürülebilirliğe vurgu yaparak yeni protokolünü oluşturuyor. Binance’in risk sermayesi kolu  Binance Labs, BUSD ve diğer  kripto paraların kullanım alanlarını artırmak için yeni yapılandırılmış finansal ürünler kullanan bir DApp olan Ambit Finance’e 4,5 milyon dolar değerinde stratejik bir yatırım yaptı.

Anlaşma ayrıca Binance Labs ve Ambit ortaklığı, güvenlik ve risk kontrolüne odaklanarak geleceğin DeFi uygulamalarını başlatma konusunda iş birliği yapmasını ve BNB Chain ekosistemi ve yeni projeler üretmesini sağlayacak. Ambit, tüm piyasa koşullarında sürdürülebilir getiri sağlamak üzere tasarlanmış, BUSD tabanlı bir stablecoin oluşturarak BNB Chain kullanıcıları için yeni kullanım durumları sağlayacak. Ambit, Web3‘te en birleşik kullanıcı deneyimini sağlamaya çalışacak ve bir DeFi etkinliği merkezi haline gelecek. Ambit Finance’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Sphere CM şu yorumu yaptı:

Ambit ekibi, kitlesel benimseme protokollerini ölçeklendirme konusunda benzeri görülmemiş bir deneyime sahip.  BNB Chain ile yeni projelerde büyük işler başaracağız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar