Solana’nın Yükselişi ve BNB’nin Son Durumu: VC Spectra (SPCT) Yüzde 900 Yükselebilir Mi? 

12:50
19 Ağustos 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Ağustos ayının ikinci yarısında, yatırımcılar Solana’nın (SOL) ölçeklenebilirliğini hevesle değerlendiriyor olabilir. Buna karşılık, BNB yakın zamanda ağ saldırısı yaşadığı için bir aksilikle karşılaştı ve bu da önemli bir fiyat düşüşüne neden oldu.  

Bu arada, iddialara göre, VC Spectra (SPCT) etkileyici fiyat dinamikleriyle kripto alanında ilgi çekmiş olabilir. Blok zinciri teknolojisini yeniden tanımladığı iddia edilen SPCT, borsalarda resmi olarak listelendiğinde ilk yatırımcılar %900 yatırım getirisi bekliyor olabilir. 

SPCT’nin benzersiz teklifinin SOL ve BNB’yi neden gölgede bıraktığını keşfedin. 

Solana’nın (SOL) Çarpıcı Yükselişi 

Solana (SOL) yatırımcıları, token %37,9 artışla 15,9$’dan 23,3$’a yükseldiği için bir aylık zaferi kutladı. İşlem hacimlerindeki artış, Solana (SOL) ağına olan ilginin ve katılımın arttığını göstererek Solana’nın gelecek vaat eden bir yatırım fırsatı olarak konumunu sağlamlaştırdı. 

Ayrıca, Solana’nın (SOL) DeFi ekosistemi de gelişti. Topluluk, Solana öncelikli protokollerin arkasında toplandı ve Jito, platformun ilk MEV destekli likit stake türevi olarak öncülük etti. Jito’nun token’ı cazip getiri beklentileri sunmakta ve Solana’nın (SOL) merkeziyetsizleştirme çabalarını destekleyerek ağın güvenliğini güçlendirmektedir. 

Dahası, geliştiriciler akıllı sözleşmeleri dağıtmak için Solana (SOL) blok zincirini giderek daha fazla kullanmaktadır. Olağanüstü ölçeklenebilirliği ile Solana (SOL), saniyede 65.000 işlem (TPS) gerçekleştirebilen üst düzey bir blok zinciri olarak öne çıkmaktadır. 

Bu gelişmeler Solana (SOL) protokolü için parlak ve umut verici bir geleceğe işaret ediyor. Dolayısıyla, uzmanların Solana’nın (SOL) önümüzdeki aylarda %23,2 artışla 23,3$’dan 28,7$’a yükselebileceğini belirttiği iddia ediliyor. 

BNB’nin Son Piyasa Trendleri 

BNB kısa süre önce kendisini bir Vyper istismarında buldu. Taklitçi saldırı, programlama dilinin v0.2.15, v0.2.16 ve v0.3.0 sürümlerindeki bir güvenlik açığı tarafından tetiklendi. Saldırı BNB zinciri için 73.000 $’dan fazla bir mali gerilemeye neden oldu.  

Buna karşılık olarak BNB, Twitter takipçileriyle hızlı bir şekilde iletişime geçerek onlara dikkatli olmaları konusunda güvence verdi. Neyse ki, BNB’nin temel ölçümleri bozulmadan kaldı ve token, muazzam faydası nedeniyle artan benimsenme oranlarına tanık oldu. 

Öte yandan Binance, borsasında 34 tokenı tanıtmayı planlayarak bu ay Japonya’ya sağlam bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Ülkedeki rakiplerini geride bırakmak için Binance’in listesi, şu anda sırasıyla 30, 36 ve 22 token barındıran Bitbank, GMO Coin ve Coincheck’i geride bırakacak. Binance’in yerel BNB tokenı da Japon pazarında tanıtılacak.  

Haber, yatırımcılar arasında bir ilgi dalgası yarattı ve BNB’nin fiyatını geçtiğimiz hafta %3,4 oranında artırarak 237 dolardan 245 dolara çıkardı. Uzmanlar ayrıca BNB’nin önümüzdeki aylarda %5,3’lük bir artışla 245$’dan 258$’a yükselebileceğini iddia ediyor. 

VC Spectra (SPCT) Yorumları 

VC Spectra (SPCT) iddialara göre, kısa süre önce halka açık ön satışının 2. Aşamasına geçtiği için ilgi odağı haline geldi. Aşama 1’deki 0,008$’lık başlangıç değerinden %212,5’lik bir yatırım getirisini yansıttığı iddia edilen 0,025$’lık büyük fiyat sıçraması, anlayışlı yatırımcıların ilgisini çekti. Ekibin açıklamalarına göre piyasa tahminleri, VC Spectra (SPCT) büyük kripto borsalarında piyasaya sürülmek üzere ilerlediğinde %220’lik potansiyel bir artışla 0,08 dolara yükseleceğini gösteriyor. 

Merkezi olmayan bir hedge fonu olarak VC Spectra (SPCT), erken aşama blok zinciri girişimlerine, çeşitlendirilmiş portföylere ve ön ICO’lara erişimi demokratikleştiriyor. Yatırımcılar, VC Spectra‘nın (SPCT) yatırım getirilerine dayalı geri alımlar ve üç aylık temettüler dahil olmak üzere cazip ödüllerinden faydalanabilir. 

Ayrıca, açıklamalara göre VC Spectra’nın yerel tokenı (SPCT) sorunsuz takas, varlık yönetimi ve merkezi olmayan ticaret için sağlam Bitcoin blok zincirini kullanır. BRC-20 standardında bir token olan SPCT, zaman içinde toplam token arzını kademeli olarak azaltan bir yakma mekanizmasına sahip deflasyonist bir çerçeveye sahip olduğu iddia ediliyor. 

PresaleWebsiteTwitterTelegram

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar