Reklam

Smooth Love Potion Neden Yükseldi? SLP Artışını Tetikleyen Faktörler ve Gelecek Beklentileri

Axie Infinity'nin merkezsiz borsa Katana'nın lansmanını duyurmasının akabinde Smooth Love Potion (SLP) fiyatını ikiye katlamayı başardı.
18:00
5 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Axie Infinity, ekosisteminde yeni bir merkezsiz borsa piyasa sürdü. Bir NFT oynadıkça kazan platformu olan Axie Infinity’nin ödül token’ı olan SLP 0.06 dolar seviyelerindeyken duyurunun ardından %100’ün üzerinde artış kaydetti.

Katana DEX

Axie Infinity, merkezsiz borsası Katana DEX’i piyasaya sürdü. NFT tabanlı oyun platformu Axie Infinity’nin merkezsiz borsa Katana’nın lansmanını duyurmasının akabinde Smooth Love Potion (SLP) fiyatını ikiye katlamayı başardı. SLP, gelişmenin ardından 0.06 dolardan 0.13 dolara kadar tırmandı. Bu denli yükseliş yalnızca 24 saat içerisinde kaydedildi.

Axie Infinity’nin ödül token’ı SLP, Eylül 2021’deki fiyat düşüşünün ardından geri döndü. SLP, Axie Infinity oyununda Axies oluşturmak için kullanılıyor. Altcoin, Ethereum ağında sürdürülen bir ERC-20 token’ıdır. SLP, savaş veya macera modu aracılığıyla oyuncular tarafından ödül olarak kazanılabilir. Bununla birlikte SLP, Axies olarak bilinen yeni dijital evcil haycanları yetiştirmek için de kullanılıyor.

Merkezsiz borsa Katana, Axie Infinity‘e olan bağımlılığı azaltmak ve ekosistem token’ları için likidite sağlamak adına inşa edildi. Katana’nın likidite sağlayıcısı olarak hareket etmesi planlanıyor.

AXS Parantezi ve SLP Beklentileri

Öte yandan Axie Infinity’nin yönetim token’ı AXS, son iki hafta içerisinde yaklaşık %25 kazanç elde etmeyi bildi. AXS, bir hafta önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 162 dolara ulaşırken SLP’nin ATH seviyesi 0.41 dolardır. Bununla birlikte ani artışın akabinde bir düzeltme hareketi kaydeden SLP, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.090 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Axie Infinity piyasa sürüldüğünden bu yana ekosistemdeki en popüler NFT oyunlarından biri haline geldi ve 2.8 milyar doların üzerinde NFT işlem hacmi yarattı. Crypto King adlı youtuber, AXS ve SLP’nin işlem hacmini ve zincir üstü etkinliğini analiz etti. Crypto King, Axie Infinity ekosistemindeki güncellemelere dayanarak SLP için 0.45 dolarlık bir hedef belirledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Kaan
    8 ay önce

    Millet size dedim kimse slp yatırım yapmasın düşecek halen adamlar 0.0010 dusurecekler çünkü masonlar Büyük vurgun yapıyorlar çünkü slp coin şirket sahibi hirbo oğlu hirbo oğlu lar kimse keriz olması n slp keriz avına çıkmış arkadaşlar hayırlı olsun bizlere çünkü sahte para gibi Token basıyor ulusal arasında suç duyurusu bulunması gereken çünkü insan hakları ihal ederek intihar vakaları yükseltiliyor artık dolandırıcılık operasyonu yapılması dünya da ben güçlüyüm diyen Amerika Birleşik Devletleri nerede epiya yani siyah takım elbise Ler nerede

    14