Sıcak Gelişme: Bu Metaverse Altcoin Uçabilir! Gizli Planları Sızdırıldı!

Hedefleri çok büyük ve sızdırılan bilgiye göre yıl sonuna kadar bu altcoinin fiyatı hızla artabilir.
20:10
15 Eylül 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasaları uzun süredir düşüş görmeye devam ediyor. Ancak altcoinler özelindeki haberler fiyatı uçuruyor. Birçok altcoin 2022 yılında piyasanın geneli düşüş görürken yükselişler yaşadı. Bunu projeleri özelinde yaşadıkları gelişmelere borçlulardı. Ortaklık haberleri, mainnet duyuruları ve daha fazlası altcoinlerin fiyatını yukarı taşıdı. Peki en büyük metaverse altcoin için son sızıntılar ne diyor?

ApeCoin (APE)

Piyasa değerine göre en büyük metaverse altcoin olan ApeCoin (APE) son 7 günde %13 artış yaşadı. Ancak ilerleyen dönemde fiyatı daha da artabilir. En büyük 10 metaverse altcoin arasında haftayı kazançla devam ettiren sadece APE var. Peki fiyatı daha da yükseltebilecek gelişme ne?

Protos tarafından sızdırılmış bir belgeye göre, Yuga Labs, bu yılın sonuna kadar 100.000 metaverse arazi parçası satmak için Mecha Apes koleksiyonunu başlatacak. Şirketin 100.000 parçalık“Otherdeeds for Otherside” NFT koleksiyonu, toplam 600 milyon dolar topladı ve her tapu 6.000 dolarlık bir başlangıç ​​fiyatından satıldı. O zamandan beri, mevcut ayı piyasası sırasında hem ETH hem de LAND fiyatlarını düşürdü. Otherside satışları o dönemde APE fiyatını ciddi anlamda besledi.

Gizli Tutuyorlar

Yuga Labs, NFT lansmanları her zaman gizlilik içinde oldu. NFT piyasasının en değerli koleksiyonlarının sahibi olan şirket bu yılın başlarında 450 milyon dolar toplayan bir tohum fonunda bazı planlarını ve fikirlerini özetledi. Yuga Labs, Web 3.0 üzerinde metaverse odaklı oyunlar ve sanatı içeren bir medya imparatorluğu kurmayı amaçlıyor. Elbette bu durumun APE fiyatına da olumlu etki etmesi gerekiyor.

Kripto girişim fonu Andreessen Horowitz aracılığıyla başlayan yatırım turu metaverse oyununu geliştirmek için Yuga Labs ile ortaklık yapan Animoca Brands, FTX Ventures, Googe Ventures, Mark Cuban (metaverse arazisinin “şimdiye kadarki en aptalca şey” olduğunu söylemişti), kripto para borsası MoonPay, yatırım bankacılığı şirketi LionTree, Samsung, Snoop Dog ve Steve Aoki’nin katılımıyla tamamlandı. Değerleme turunda şirkete 4 milyar dolar biçildi.

 Meebits ve CryptoPunks adlı ünlü koleksiyonları da satın alan Yuga Labs bu alandaki en değerlilerin arkasındaki şirkettir.

Güncelleme: Kurucu ortak Garga.ETH ortaya atılan bu iddiayı Twitter hesabı üzerinden yalanladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar