Shiba Inu Yorumları: SHIB Hareketli Saatler Yaşıyor, Uzmanların Görüşleri Ne Yönde?

Shiba Inu yorum ve analizi.
15:42
15 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

En popüler ikinci şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB); NFT koleksiyonu, balina hareketleri ve borsa listelenmeleri ile gündem olmaya devam ediyor. Shiba, sosyal medya etkisiyle popülaritesini artırıyor.

Shiba Inu Ekosistemindeki Gelişmeler

ShibaSwap platformunda 10.000 Shiboshi NFT‘sinin satışı tamamlandı. Lansmandan sonra Shiboshi’ler satışa konuldu ve alıcı bulmaya başladı bile. Bununla birlikte balinalar Shiba ile ilgilenmeye devam ederken popüler bir borsa listelenmesi haberi gündeme düştü. BtcTurk, popüler şaka kripto parayı listelediğini duyurdu. Shiba Inu fiyatı, büyük bir rallinin ardından düşüş trendine girdi. SHIB fiyatı 14 ekim itibarıyla aşağı yönlü hareket sergiliyor.

Öte yandan ShibaSwap platformunda gerçekleştirilen Shiboshi lansmanı, 10.000 NFT satışının dakikalar içerisinde tükenmesi ile sonuçlandı. Tüm NFT koleksiyonu 35 dakika içerisinde tülendi.

Shiba Inu, Dogecoin katili olarak yola koyulmuş olsa da son kripto trendlerini yakalayarak şaka kripto paralarda yeni bir dönemi açtı. ShibaSwap projesi, Shibarium adımı, Shiboshi koleksiyonu gibi gerçek hedefler belirleyen Shiba Inu bu süreçte Dogecoin’i gölgede bıraktı.

Shiba Inu, Yükselişi Sürdürmek İstiyor

Birçok kripto para borsasında işlem gören Shiba Inu, gözünü Robinhood’a dikti. Changeorg sitesinde listelenme talebi bildiren imza etkinliğinde 250.000 kişi dahil oldu. Komisyonsuz borsa, henüz Shiba Inu listelemesi gerçekleştirmedi. Uzman analistler şaka kripto paranın istikrarlı bir destek üzerinde işlem gördüğünü belirtirken boğa koşusunun devamını öngördü.

Shiba Inu, en popüler şaka kripto para Dogecoin’e karşı büyük bir ivme yakaladı. DOGE fiyatının yerinde sayması ilginin Shiba Inu’ya kaymasına neden olabilir. Hype tabanlı kripto paralarda büyük bir topluluğa hitap eden SHIB, yükseliş trendini devam ettirmek adına mücadelesini sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar