X

Ripple Yöneticisinden “Büyük Değişim” Açıklaması: XRP Bundan Etkilenir Mi?

Ripple yöneticisinden "değişim" açıklaması.
19:11
14 Eylül 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük dördüncü kripto para birimi konumundaki XRP, kesinlikle kripto para sektöründe inanılmaz bir kitleye sahip. Bunda XRP’nin 2017 yılındaki performansının etkili olduğu kadar arkasındaki blockchain devi Ripple’ın da etkili olduğu biliniyor.

Ripple, kurumlara ve finans kuruluşlarına sunduğu blockchain tabanlı yeniliklerle hizmetlerin bir kısmında XRP kullanıyor ve bu durum bireysel yatırımcıların yanı sıra kurumsal yatırımcıların da XRP’ye ilgi duymasını sağlıyor.  Bu sebeple XRP fiyatının gidişatında Ripple’ın attığı adımların da önemli olduğu biliniyor.

Ripple, Para Sektörüne Yön Gösteriyor

Ripple’ın üst düzey yöneticilerinden Marcus Treacher ise yaptığı güncel bir açıklamada buna yönelik bir ifade kullandı. Şu an için küresel para gönderme sektörünün değişmekte ve evrim geçirmekte olduğunu belirten tecrübeli isim, RippleNet’in bu devrime liderlik ettiğini vurguladı.

Ripple’ın kritik ismi, sınır ötesi ödeme sektörünün hala çok bölünmüş bir durumda olduğunu düşünüyor. Buna ek olarak ISO standartlarının bu sektörü düzenleyeceğini ifade eden tecrübeli isim, XRP ile Ripple’ın bu konuda en üst sıralarda yer alacağında iddialı. XRP veya bunun gibi sanal paralarla teknolojilerin yeni çağa öncülük edeceğini vurgulayan Treacher, Ripple’In ISO2022 standartlarını kullandığını ve bu yönüyle rakiplerinden ayrıldığını da ifade etti.

Ripple gerçekten de ödemeler konusunda çok fazla şeyi değiştirdi ve şimdiden 350’den fazla büyük finans kurumu ile ortaklık imzaladığı biliniyor. Ripple‘ın bu durumu devamlı olarak XRP’ye fayda sağlamakta.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar