X


Portföy Uzmanı, Bitcoin ve Ethereum’un Ardından Ana Akım Olacak Kripto Parayı Açıkladı

Amy Arnott, Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimlerine bir yenisi daha ekleneceğini aktardı.
16:33
26 Temmuz 2021

Deneyimli portföy stratejisti Amy Arnott, Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimlerine bir yenisi daha ekleneceğini aktardı. Arnott, altcoin’lerin daha yaygın hale gelerek geniş çalışma alanlarında kendine yer bulacağına inanıyor.

Başarılı Stratejistin Ana Akım Kripto Para Birimi Olmasını Beklediği Altcoin

Amerika merkezli Morningstar’ın portföy stratejisti Amy Arnott, Cardano’nun ana akım kripto para birimlerinden biri olacağını ileri sürdü. Arnott, Bitcoin ve Ethereum’un ardından üçüncü büyük kripto para olarak Cardano’yu görüyor.

Kripto odaklı portföy stratejisti Amy Arnott, medyaya aktarılan son röportajında kripto düzenlemeleri hakkında konuştu. Arnott, altcoin’lerin nakit odaklı yaratılmadığını vurgularken uygun bir fiyat tanımlamasının zor olduğunu belirtti. Bununla birlikte Ethereum hakkında görüşlerini de aktaran Arnott, şunlardan bahsetti: “Geçmişteki büyük kazanımlara rağmen Ethereum’un aşırı oynaklığı muhtemelen birçok geleneksel yatırımcı tarafından göz ardı ediliyor. Bitcoin’de olduğu gibi nakit akışı yaratmadığı için Ethereum’un temel değerinin belirlenmesi zor.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan stratejist, popüler kripto para Cardano (ADA) hakkında ise önemli açıklamalarda bulundu:

Cardano, birçok potansiyel teknik uygulamaya bir protokol olmasından dolayı Ethereum’a benzer. Cardano ve bazı stablecoin’ler hakkında inanılmaz coşkulu bir kripto topluluğu var.

Amy Arnott, kurumsal yatırımcıların kripto para birimlerini benimsemeye ve yatırım varlığı olarak gördüklerini aktardı. Ayrıca bu eğilimin devam ettikçe diğer kripto para birimlerinin de yaygın hale geleceği belirtildi.

Cardano Fiyatı

Popüler kripto para birimi Cardano (ADA), piyasa genel trendini takip ederek yukarı sıçradı. Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatının gün içerisinde 40.000 dolara dayanması piyasayı yeşile bürüdü. ADA, gün içerisinde %10’un üzerinde yükselişle 1.39 dolara dokundu.

ADA fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1.33 dolardan alım satım işlemi görüyor. ADA grafikleri yukarı yönlü fiyat hareketini doğrularken RSI henüz aşırı alım bölgesine ulaşmadı ve 55’te seyrini sürdürüyor. Bununla birlikte MACD yükselişi onayladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar