X


Popüler Yatırımcı Capo Mayıs’ta Artış Beklediği 11 Coin’i Açıkladı

Piyasanın popüler isimlerinden Capo, Mayıs ayında büyük artış yaşamasını beklediği 11 altcoin birimini takipçileri ile paylaştı.
17:12
3 Mayıs 2021

Piyasanın popüler kripto para analistlerinden Capo, altcoin’lerin yeni bi ralliye hazırlandığını ve Mayıs ayında 11 kripto para biriminin büyük artışlar yaşayacağını açıkladı. Capo’nun Twitter üzerinden yaptığı açıklamalara göre yatırımcılar Mayıs ayında Syntropy (NOIA), Reserve Rights Token (RSR), Ethereum (ETH), Constellation (DAG), Balancer (BAL), Phala Network (PHA), Tellor (TRB), Sora (XOR), PorkSwap (PSWAP), Verasity (VRA) ve Sand (SAND) kripto paralarını takip etmeli.

Syntropy (NOIA), Reserve Rights Token (RSR) ve Ethereum (ETH)

Analistin listesinde yer alan kripto para, kullanıcıları için halka açık interneti optimize eden ve şifreleyen bir protokol olan Syntropy (NOIA).

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Capo, Bitcoin ve diğer büyük altcoin’ler hariç kripto piyasalarının performansını izleyen bir grafik olan Others Dominance endeksinin beş yıllık muazzam bir konsolidasyondan çıktığına inandığı için altcoin’lerin, özellikle de düşük hacimli kripto paraların yükselmesini beklediğini söylüyor.

NOIA‘yı inceleyen Capo, altcoin’in Bitcoin karşısında güç topladığını ve yükselişe hazırlandığı ifade ediyor. Analiste göre NOIA/BTC paritesinde Mayıs ayında %160’a kadar büyük bir artış yaşanabilir.

Buna ek olarak analist RSR’nin de benzer şekilde Bitcoin karşısında güçlendiğini ifade ediyor ve kripto para biriminin %220 gibi bir artış yaşayacağına inanıyor.

Analistin listesinde yer alan 3. kripto para birimi Ethereum. Ethereum (ETH) bugün 3.000 dolarlık psikolojik seviyenin üzerine çıkarak yeni bir rekor kırdı. Ancak analistin ETH hedefinin 10.000 dolar olduğu görülüyor.

Diğer 8 Kripto

Aslında diğer kripto para birimlerinde artış bekleyen tek analist Capo değil. Örneğin;  piyasanın önemli analistlerinden Michaël van de Poppe da Tellor’da büyük yükseliş beklediğini dile getirmişti.

Bu noktada analistler ve yatırımcılar her fırsatta kripto para yatırımcılarının kendi araştırmalarını kendilerinin yapması gerektiğini ve risk kontrolü ile yatırım yapılması gerektiğini ifade ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar