X


Piyasada Düşüş Hakimken Bu Kripto Paralar %20’nin Üzerinde Arttı!

Bu dört kripto para birimi son 24 saat içinde piyasada genel bir düşüş hakimken %20’nin üzerinde artış hareketi sergiledi. 
09:30
25 Ağustos 2021

Dün başlayan düşüş hamlesi bugün de hem Bitcoin hem altcoin’ler üzerinde etkisini gösteriyor. Ancak tüm piyasaya bakarsak altcoin’lerin bazılarının yaşanan geri çekilmelere rağmen ciddi artışlar yaşadıkları görülüyor.

İçerik Rehberi

C98 ve MASK

Binance’de listelenen ve kullanıcıların zincirler arası işlemler yapmasına ve yield farming’e erişimine izin veren Coin98 platformunun kripto parası C98, günün en çok kazandıran coin’i olarak nitelendirilebilir. Son 24 saat içinde %73 artış sergiledi. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 5,48 dolardan işlem gören C98, 5,97 dolara kadar yükseldi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Coin98, 15 Temmuz 2021 tarihinde 8,69 dolar ile tüm zamanlar rekorunu kırmıştı. Dolayısıyla düşüş piyasasında yaşadığı bu yükseliş C98’e yeni bir rekor getirmedi. Ancak eğer piyasa kendini toparlar ve yukarı yönlü ivme kazanırsa C98 mevcut seviyelerinin üzerine çıkabilir.

Buna ek olarak kullanıcılarının Twitter ve Facebook üzerinden şifreli mesajlar göndermesini sağlayan bir protokol olan Mask Network’ün kripto parası MASK de son 24 saat içinde artış yaşayan kripto paralar içinde kendisine yer buluyor.

Son 24 saat içinde %47 artış kaydeden MASK, 15,80 dolar kadar yükseldi. Yazının kaleme alındığı an itibari ile ise MASK coin 14 dolardan işlem görüyor. Bu noktada MASK’in rekor seviyesi olan 97 doların oldukça altında işlem gördüğünü hatırlatmak gerekiyor.

MBOX ve CTK

C98 ve MASK’ten sonra son 24 saat içinde en çok artışı yakalayan coin’lerin Mobox (MBOX) ve Certik (CTK)  oldukları görülüyor. NFT’ler ve DeFi Gaming’i birleştiren bir platform olan Mobox’un kripto para birimi MBOX son 24 saatte yaklaşık olarak %39 artış yaşadı ve fiyat 6,4 dolara kadar yükseldi.

CTK’nın ise son 24 saatte %20 artış kaydederek 3 dolara kadar yükseldiği ifade edilebilir. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 2,7 dolardan işlem gören CTK 6 Nisan 2021’de 3,97 dolar ile en yüksek seviyeyi görmüştü.

Bu noktada kripto para birimlerinin bu büyük artışlarının sonrasında bir miktar geri çekilmeler olabileceğini ve fiyatların düşebileceğini belirtmek gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar