X


“Önümüzdeki Yıllarda Milyarlarca İnsan Bitcoin Cash SV Kullanacak”

Bitcoin Cash'in kural tanımaz çocuğu Craig Wright iddialı demeçler vermeye devam ediyor.
21:00
21 Kasım 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Hard fork sonrası Cash’in başını yakan Craig Wright’ın nChain’le birlikte Bitcoin Cash SV için büyük planları var.

Kendini Satoshi Nakamoto ilan eden nChain baş bilim adamı Craig Wright (CSW), Roger Ver’le giriştiği büyük tartışmanın ardından kendini “canavar moduna” aldı. Bitcoin Cash SV’yi kontrol eden CSW dört işlemli kodları yeniden aktive etmeyi, blok boyutu limitini kaldırmayı ve platformu akıllı sözleşmelere hazır hale getirmeyi planlıyor. Wright kaleme aldığı blog yazısında ağın geliştirmelere hazır olduğunu dile getirdi.

Ağın ölçeklenebilir olduğuna ve ağ performansına zarar gelmeden sınırsız sayıda işlem yapılabileceğine dikkat çeken Wright, projelerin verimli bir şekilde yapılabilmesi için profesyonel bir ağ oluşturmak istediklerini kaydetti.

Bu, anarşinin yayılmasına vesile olacak anonim sistemlerin oluşturulması için geliştirilmiş bir yöntem değil. Bunun yerine iş verimliliğini artıracak, yeni piyasalar açacak ve işlemlerin yapılacağı teknolojiler geliştiriyoruz.

Önümüzdeki yıllarda milyarlarca insanın farkında bile olmadan Bitcoin kullanmasına yol açacak sistemlerin geliştirilmesini başlatmayı planlıyoruz. Temel olarak iyi bir sistemin nasıl olması gerektiğini gösteren bir sistem oluşturma peşindeyiz – ideoloji ve dini güdülerden uzak, verimlilik ve değere yakın bir sistem.

Daha şimdiden gerçek dünya değerine sahip yüzlerce buluşu belgeledik. Bunlar, SV üzerinde Bitcoin protokolünü genişletmek isteyen geliştiricilere sunacağımız iş konseptleri ve tohumları.

Bugün Bitcoin’i dahi “milyar” sayıda insan kullanmıyorken Bitcoin Cash SV’yi milyarlarca insanın kullanıp kullanmayacağını önümüzdeki yıllarda göreceğiz.

Kaynak: ethereumworldnews.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar