X


OKEx, Spot İşlemler İçin Illuvium Assets’in Yerel Varlığı ILV’yi Listeliyor

10:36
7 Eylül 2021

OKEx, spot işlemler piyasasında Illuvium Assets’in yerel kripto para varlığı olan ILV’nin listeleneceğini duyurdu.

ILV işlemleri aşağıdaki programa göre listelenecektir:

  • ILV para yatırma işlemleri 7 Eylül saat 06:00’da başladı.
  • ILV/USDT için spot işlemler 7 Eylül saat 13:00’te başlayacak.
  • ILV para çekme işlemleri 9 Eylül saat 13:00’te başlayacak.

Illuvium, Ethereum blok zincirinde geliştirilen açık dünya GameFi projesidir. Oyun, NFT’ler tarafından temsil edilen oyuncuların savaşlarda kullanabildiği karakterler olan Illuvials’dan oluşur. Oyunun yerel para birimi ERC20 tokenı ILV, oyun içinde kazan-kazan özellikleri aracılığıyla oyuncuları ödüllendirmek ve proje için bir yönetişim tokenı olarak kullanılır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Illuvium, NFT işlemleri için gereken gas feeyi (işlem ücretini) azaltmak için Ethereum Layer-2 ölçeklendirme çözümü olan Immutable X’ten yararlanır. Diğer popüler GameFi oyunlarında olduğu gibi oyuncular, Illuvial’ların sahibi olarak işlemlerini NFT ikincil pazarda gas fee olmayan IlluviDEX de dahil olmak üzere gerçekleştirebilir.

Varlık Adı: Illuvium

Kısaltma: ILV

Toplam Arz: 7.000.000

Dolaşımdaki Arz: 634.776

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar