Reklam

OKEx, Solana Ağında USDT ve USDC’yi Destekleyecek: OKEx Earn’de Yüzde 20 APY İmkanı!

12:25
21 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

OKEx, Kullanıcıların stablecoin ticareti talebini karşılamak için Solana ağında USDT ve USDC’yi destekledi.

Bu doğrultuda OKEx, %20 APY ile USDC varlık yönetimi katılımını başlatacak. OKEx Earn, USDC stake hizmetini 20 Ekim 2021’de TSİ 06:00’da başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile USDC stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecek.

USDC Nasıl Stake Edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, USDC’yi arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz USDC miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi’ye tıklayın. Ardından, USDC’yi bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz USDC miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

Katılım projesi: USDC

Katılım modeli: Flash satış

Katılım zamanı: 20 Ekim, TSİ 06:00

OKEx Earn’e buraya tıklayarak erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar