X

OKEx, Mina Protocol’ün Yerel Token’ı MINA’yı Listeliyor

23:19
31 Mayıs 2021

 OKEx, Mina Protocol’ün yerel kripto varlığı olan MINA’yı spot ticaret piyasalarında listeliyor. MINA ticareti aşağıdaki programa göre başlayacaktır:

  1. MINA para yatırma işlemleri 31 Mayıs TSİ 17:30’da başladı.
  2. MINA/USDT için spot ticaret 1 Haziran TSİ 03:00’te başlayacak
  3. MINA para çekme işlemleri 2 Haziran TSİ 13:00’te başlayacak

OKEx, MINA’nın işlemleri için Açık Artırma sistemi kullanacaktır. OKEx, işlemi açtıktan sonra kullanıcıların satın alma miktarını sınırlayacaktır: Limit, açılıştan sonraki 1 saat içinde 5.000$ olacaktır; limit 1 saat sonra 10.000$’a yükseltilecektir; 1 saat 30 dakika sonra 20.000$’a çıkarılacak ve 2 saat 30 dakika sonra limit kaldırılacaktır.

Mina Protocol Nedir?

Mina Protocol, DApp’leri daha verimli çalıştırmak adına hesaplama gereksinimlerini azaltmak için oluşturulmuş bir blokzinciridir. Mina, kullanımındaki büyümeye rağmen boyutu sabit kalacak şekilde tasarlandığından dünyanın en hafif blok zinciri olarak tanımlanıyor. Ayrıca, güvenlik ve merkeziyetsizlik açısından dengeli kalıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Varlık adı: Mina Protocol

Kısaltma: MINA

Toplam arz: İlk arz 1.000.000.000, ilk enflasyon yıllık %12 olup ilk 5 yılda her yıl %7’ye düşecek ve %7’de kalmaya devam edecektir.

Bu listelemeyle ilgili OKEx ile resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar