Michael van de Poppe’den Çarpıcı Ethereum Görüşü: Alım Fırsatı Gelebilir!

Adından sıkça söz ettiren kıdemli analist Michael van de Poppe, Ethereum (ETH) hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu! İşte ayrıntılar!
00:00
6 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, lider akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’un (ETH) bu yılın başlarında “büyük” bir patlama yaşayabileceğini ileri sürdü.

Ethereum’da Yükseliş Beklentisi!

Yeni bir YouTube videosunda kıdemli analist Van de Poppe, 163.000 abonesine önde gelen akıllı sözleşme platformunun aylar içinde en az %6,5 oranında bir artış görebileceğini iddia etti. Uzman isim açıklamalarında konu hakkında şu ifadelere yer verdi:

Yukarı yönde büyük bir kırılma yaşadık 1.187 dolar… Bu kırılmadan sonra yeniden test ve 1.249 dolara büyük bir hareket görebileceğimizi söyleyebiliriz. Olası bağlamda, 1.263 dolar ile 1.280 dolar arasındaki bloğun tamamı büyük ihtimalle biraz daha dirençli kalacak ve kim bilir, yukarı veya aşağı yönde patlamaya başlamadan önce önümüzdeki dönemde bazı testler yapacağız.

Uzman isim Van de Poppe, Ethereum’un önümüzdeki aylarda 1.330 dolar fiyat seviyesini geçmesi durumunda büyük bir kırılma yaşayabileceğini öne sürdü. Van de Poppe konuşmasında şunları söyledi:

Önemli seviyeleri bu şekilde tanımlayabiliriz. Yukarı yönde kırılması gereken kritik blok, nihayetinde bir kısa menzille sonuçlanan 1.280 dolar. Destek için kritik alan, 1.220 dolar civarındaki bölge. Bu da bizi 1.339 dolar gibi yüksek bir aralığa veya muhtemelen yaklaşık 1.550 dolara ulaşmak için uzun pozisyonları çıkabilmemize neden olabilir. Ve önümüzdeki aylarda 1.330 dolara ulaşırsak, ilk çeyreğin sonunda çok büyük bir hareket olabilir. Ama bu sadece benim düşüncem.

ETH’da Alım Bölgesi

Bununla birlikte daha düşük bir zaman çerçevesi analizinin her iki yönde de önemli bir hareket göstermediğini de belirtti. Ayrıca analist ETH yükseliş hareketine başlarsa, daha yüksek fiyat aralığını tutup tutmayacağını belirlemek için yatırımcıların hacme dikkat edilmesi gerektiğini öne sürdü. Tanınan isim açıklamalarında şunları vurguladı:

Daha düşük zaman dilimlerini incelersek, yatay bir seyirde olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu yüzden pek bir şey çıkaramıyorum… Ve tekrar zirveye doğru gitmeye başlayacağımız bir yapıya sahip olacaksak, hacme bakmalısınız. Eğer şartlar el verirse, bir pozisyonum olacak. Zayıflık gösterecekse, 1.220 ila 1.233 dolardan kısa ve uzun vadeli pozisyonlara bakacağım.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar