X


Michael van de Poppe Büyük Artış Beklediği 5 Altcoin’i Açıkladı

Usta analist Michaël van de Poppe, bu 5 altcoin'i işaret etti ve büyük artış beklediğini belirtti.
19:42
3 Ağustos 2021
Michael van de Poppe Büyük Artış Beklediği 5 Altcoin'i Açıkladı

Ünlü kripto stratejisti ve analist Michaël van de Poppe, kripto para piyasasındaki artışla birlikte bu 5 altcoin’de inanılmaz yükselişler bekliyor. Usta analist Ethereum, Theta Network, Terra ve iki altcoin’in kısa vadede görmesi muhtemel seviyeleri paylaştı.

Usta Analist Ethereum, Theta Network, Terra, THORChain ve ZIL’ı Yakından Takip Ediyor

Poppe, Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla takipçilerine, boğaların ETH fiyatını yükseltmek için devreye girebileceği için iki kritik seviyeyi yakından takip ettiğini söyledi.

“Ethereum, yeni bir yüksek seviye ile buradaki trendi de değiştiriyor. Devam edeceğimizi sanmıyorum, ancak 2.400 doların üzerinde yukarı yönlü artış devam ederse kısa vadede 3.000 dolar seviyelerini görmemiz çok olası. Ancak Ethereum’da 2.400 dolarlık bu destek seviyesi kırılırsa ve bir düşüş trendi başlatırsa fiyat o zaman 2.000-2.200 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir.”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Ethereum Teknik Analiz Grafiği

Ethereum Teknik Analiz Grafiği

Van de Poppe listesindeki bir diğer kripto para biriminin, video içeriği için eşler arası bir dağıtım platformu olan Theta Network (THETA) olduğunu belirtti. Kripto stratejistine göre, THETA 6.50 dolar seviyesindeki direncini kırarsa, ilk olarak 8,55 dolar fiyatı bandına ulaşabilir. Aksi takdirde, yeni bir fiyat düzeltmesine gidebilir.

“THETA şu anda 6.5 dolar direnç seviyesinin çok yakınında. Direncin kırılamaması fiyatı 4.40 dolara kadar geri çekebilir.”

THETA Teknik Analiz Grafiği

THETA Teknik Analiz Grafiği

Listenin devamında merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA) yer alıyor. Van de Poppe, LUNA’nın çok fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Ancak LUNA’nın yükselişine devam etmeden önce kilit seviyelere geri dönebileceğinin altını çizdi.

“LUNA dip seviyeden bu yana, neredeyse %200 arttı. Ancak, bu benim için yeterli bir artış değil. Çünkü LUNA’nın kısa vadede 14,55 dolar seviyesine çıkacağına inanıyorum.”

LUNA Teknik Analiz Grafiği

LUNA Teknik Analiz Grafiği

Poppe listesinde 4 sırada Bitcoin’e (RUNE/BTC) karşı merkezi olmayan değişim protokolü olan THORChain’e yer verdi. Van de Poppe, parite ralli yapmış olmasına rağmen THORChain’in şu anda dirençle karşı karşıya olduğunu ve yeni bir ralli başlatmadan önce geri çekilebileceğini belirtti.

“THORChan’in dip seviyeleri gördü ve yeniden yükselişe geçti. THORChain’deki bu yükselişin sürdürülebilmesi için 6.44 dolar seviyesinde yukarı yönlü bir kırılma olmalı. Aksi takdirde, fiyat tekrar 4.65 dolar veya 3.71 dolar seviyelerine çekilebilir.”

Zilliqa (ZIL) %50’lik Bir Artış Potansiyeline Sahip

Analist son olarak, yüksek çıktı ve verim elde etmek için oluşturulmuş Blockchain ağı olan Zilliqa’nın kripto para birimi olan ZIL hakkındaki tahminlerini paylaştı. Van de Poppe’ye göre, ZIL/BTC, düşüş eğilimini tersine çevirmeye ve yaklaşık %50’lik potansiyel bir artışla 0.08 dolar seviyesinden 0.14 dolar seviyesine yeni bir artış başlatmaya hazır göründüğünü belirtti.

“ZIL şu anda 0.8 dolardan işlem görüyor ve bir düşüş eğilimi içerisinde. Ancak ZIL’ın bu eğilimi tersine çevirmesi, fiyatı 0.14 dolar seviyesine taşıması için önemli bir etken.”

ZIL Teknik Analiz Grafiği

ZIL Teknik Analiz Grafiği

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar