X


MEXC Pioneer, Metaverse Alliance Ortaklığı ile Metathon’u Duyurdu

11:24
3 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Geçtiğimiz yıl dijital varlıklara ve bunların faydalarına olan ilgide büyük bir artış görüldü. NFT’ler popüler hale geldi ve DeFi kullanımı artış gösterdi. Bu heyecandan yola çıkarak MEXC Global, bu yeni projeleri teşvik etmek ve sanatçıların ve girişimcilerin projenin gelişimi için gerekli araçları sağlayarak projelerini oluşturmalarına yardımcı olmak için MEXC Pioneer’ı geliştirdi.

MEXC Pioneer şimdi de bir Metathon başlatmak için Metaverse Alliance ile ortaklık kuruyor.

Metaverse Alliance, ekiplerin metaverse’de projeler oluşturmak için bir araya geleceği bir hackathon etkinliği olan Metathon’u duyurdu. Bu, 50 milyon doların üzerinde ödülle, hevesli geliştiricilerin fikirlerini gerçeğe dönüştürmeleri için harika bir fırsat olarak tanımlanıyor. Metathon’un odak noktası, bu yaratıcıların meta veriyi bir sonraki seviyeye taşıyacak projeler oluşturmalarını sağlamaktır.

Polygon, Avalanche, Republic ve MEXC Pioneer gibi birden fazla ortakla birlikte etkinlik, gelecek vadeden içerik oluşturucular için umut verici bir platform sağlayacaktır.

MEXC Pioneer, genişleyen metaverse pazarından yararlanmak için geliştirildi. Bunu yaparken MEXC Pioneer, kendi metaverse projelerini başlatmaya çalışanlar için finansman bulvarlarının eksikliğinin üstesinden gelmeye yardımcı olacak. Bu, geçmişte metaverse projelerinin geliştirilmesini engellemiş olan bir zorluk.

Platforma, NFT’ler, DeFi ve merkezi olmayan oyunlar, kripto dünyasındaki tüm yoğun büyüme alanları ve metaverse alanına yatırım yapmak için 100 Milyon doları aşan bir fon ayrıldı.

MEXC Pioneer sadece bu projelere yatırım yapmakla kalmayacak, onların arkasındaki destek kolu da olacak. Yeni kurucuların projelerini ilerletmelerine yardımcı olmak için finansal desteğin yanı sıra teknik destek de sağlayacaklar.

Bu projelerin geliştirilmesinde aktif bir rol oynamak, onlara MEXC küresel ekibinin yıllar içinde biriktirdiği tüm uzmanlık ve bilgilerden faydalanma imkanı sunacak.  MEXC’nin Kurucusu Pioneer Katherine Deng bir röportajında şunları söyledi:

Merkezi olmayan teknolojinin bu olağanüstü büyüme çağında, yenilikçi geliştirme ekiplerini ve projelerini desteklemek ve fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak için bir araya getirdiğimiz tüm kaynaklarımızla başarılı bir platform oluşturmak istiyoruz.

The Metaverse Alliance ve MEXC Pioneer arasındaki ortaklık, her iki projenin de metaverse’i bir sonraki seviyeye taşıma amacıyla geliştirilmiş mantıklı bir hareket.

Metathon’un meta veri tabanına gelebilecek bazı büyük projelerle sonuçlanması bekleniyor ve MEXC Pioneer’ın mali desteği kesinlikle bu projelerin çoğu için bir büyük bir öneme sahip olacak.

MEXC Global Hakkında

Nisan 2018’de kurulan MEXC Global, kullanıcılara spot, marjin, kaldıraçlı ETF’ler, türev alım satım ve stake hizmetleri dahil olmak üzere tek noktadan hizmetler sunan 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir dijital varlık alım satım platformudur. Ekibin çekirdek üyeleri uluslararası şirketlerden ve finans şirketlerinden gelmekle birlikte blok zinciri ve finans sektörlerinde deneyime sahiplerdir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar