X

Metal Coin Nedir?

MTL Coin, Metal platformunun yerel token’ıdır ve kullanıcılara birçok avantaj sunuyor. 
15:06
15 Ekim 2020

Metal coin (MTL), Metal ürünlerin yerel kripto para birimidir ve Metal ekosisteminin önemli bir parçasıdır. Ekibe göre Metal Pay üzerinden herhangi bir kripto transferi yapmak anında ve ücretsiz gerçekleşiyor. Kripto para birimi ödemelerini hızlı ve kolay hale getirmek için tasarlanan platformda kullanıcılar, MTL gönderirken, satın alırken veya satarken sıfır ücret ödüyor.

Bu yazımızda “Metal Coin yorum, MTL/BTC, MTL coin haber, MTL coin geleceği, Metal Coin satın al” gibi konulara değineceğiz.

MTL Coin Nedir?

MTL Coin, Metal platformunun yerel token’ıdır ve kullanıcılara birçok avantaj sunuyor. Örneğin; Metal Pay kullanıcıları, MTL’ye sahiplerse diğer kripto para birimlerini satın alırken önemli ölçüde daha düşük ücret ödüyor ve 10.000 MTL’ye sahip herkes ücretsiz işlem gerçekleştirebilir. Elde tutması son derece yararlı ve avantajlı olma hedefiyle oluşturulan MTL, Metal Pay’e deyim yerindeyse yakıt oluyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunların yanında Metal X borsasında, kullanıcılar ücreti MTL cinsinden ödeyerek ücretleri düşürebilirler. Ek olarak kullanıcılar MTL’yi borsada tuttukları için de sadakat avantajları elde edebilirler.

Bunlara ek olarak Metal (MTL) şu anda Ethereum platformunda çalışan bir kripto para token’ıdır. Ancak yerel Metal Blockchain’i Proton’da da kullanıma sunulacak. MTL’yi Proton’da başlatmak, MTL için yeni on-chain yardımcı program olasılıklarını açacak.

Öte yandan Metal Pay ile kullanıcılar nakit bakiyelerini ve bağlantılı banka hesaplarını kullanarak kripto para birimleri ile anında transfer işlemi gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca kullanıcıların ödeme yaparken kazanç sağladıkları ve bu kazançların MTL şeklinde kullanıcıya verildiğini ifade eden Metal ekibi, yakında daha çok para biriminde de benzer bir kazanç imkanının sunulacağını dile getirdi.

Bunların yanında MTL’nin günlük kullanım için tasarlandığı ve kullanıcıların bu token’ı nakde çevirebileceği, token ile birisine ödeme yapabileceği ya da MTL’yi yatırım aracı olarak değerlendirebileceği ifade ediliyor.

MTL Coin yorum

MTL coin haber ya da yorumlarına bakıldığında yatırımcıların ve analistlerin yakın zamanda bir artış bekledikleri görülüyor. Ayrıca önemli direnç seviyelerinin kırılması halinde yukarı yönlü hareketin başlayabileceği de ifade ediliyor.

Öte yandan Metal platformunun bir ödeme çözümü sunuyor olması kullanıcıların ilgisini çekiyor. Hem ödeme yapmak hem de bu sırada kazanç sağlama fikri ise ilgi çekici geliyor gibi görünüyor.

Yukarıdaki sebeplerle MTL coin geleceğinin parlak olduğu ifade ediliyor.

Metal Coin Grafik

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 0,3331 dolardan işlem gören MTL token, MTL/BTC paritesinde de 0,00002939 BTC’den işlem görüyor. Ayrıca şu anda dolaşımda 65.588.845 adet bulunan MTL coin’in toplamda 66.588.888 MTL token’a ulaşacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Bunlara ek olarak 7 Eylül 2017 tarihinde 14,82 dolar ile rekor kıran MTL coin’in, 13 Mart 2020 tarihinde 0,1152 dolar ile dip seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Metal Coin Nereden Alınır?

Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto para alım satım platformu olan Binance ile hızlı ve kolay bir şekilde MTL token satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar