X

LTO Network Nedir?

LTO Network’ün yerel kripto para birimi olan LTO Network Coin (LTO) ERC-20 tabanlı bir token’dır.
14:30
21 Eylül 2020

LTO Network, İşletmeler Arası işlevler içeren hibrit bir Blockchain platformudur. Özel zincirleri ve halka açık bir Leased-Proof-of-Stake Blockchain’ini birleştiren LTO Network, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) uyumlu Blockchain çözümleri sunuyor. LTO Network’ün mimarisi, veri paylaşımını ağ konsensüsünden ayırıyor ve merkezi olmayan bir genel katman ile özelleştirilebilir bir özel katman oluşturuyor.

Bu yazımızda, “LTO Network grafik, LTO Network Coin, LTO Binance, LTO Nedir, LTO Coin, LTO Network coin nereden alınır, LTO Network nasıl alınır, LTO Network analiz” gibi konulara odaklanacağız.

LTO Network Coin Nedir?

LTO Network’ün yerel kripto para birimi olan LTO Network Coin (LTO) ERC-20 tabanlı bir token’dır. CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0647 dolardan işlem gören LTO coin, 15.686.105 USD işlem hacmi ile piyasa değeri sıralamasında 395. sırada yer alıyor. Ayrıca şu anda piyasada 242.162.150 LTO bulunurken toplam arzın 403.394.053 LTO olacağı ifade ediliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra 24 Şubat 2019’da 0,2640 dolar ile rekor seviyeyi gören LTO token, 2 Aralık 2019’da da 0,0196 dolar ile en dip seviyeyi gördü.

LTO Nedir?

LTO, LTO Network platformunun yerel kripto para birimidir. LTO token’ın ne olduğunu daha net bir şekilde anlatabilmek için “LTO Network Grafik, LTO Network Coin, Lto Nedir, LTO Coin, LTO Network analiz” gibi konulara ve platforma bir göz atmakta fayda var.

LTO Network, uygulamaların güvenliğini artırarak ve iş süreçlerini otomatikleştirerek blok zincirinin benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlıyor. Proje, hem gizlilik hem de şeffaflığı göz önünde bulundurularak Blockchain çözümleri oluşturuyor. LTO Network, veri paylaşımını ağ mutabakatından ayırıyor ve merkezi olmayan bir genel katman ile özelleştirilebilir bir katman oluşturuyor. Ekip, GDPR uyumlu ve işletmelerin halihazırda kullanımda olan mevcut sistemlerle kolayca entegre edilebilen diğer Blockchain çözümlerini oluşturmayı ve etkinleştirmeyi hedefliyor.

LTO Network platformu, kullanıcılarına şu artıları sunuyor:

  • Özel veri paylaşımı: Veriler, tüm ağ yerine belirli katılımcıların node’ları arasında eşler arası paylaşılabilir.
  • Özel zincirler: Olay zincirleri, herhangi bir iş süreci mantığını modellemek için özelleştirilebilir.
  • Sunucu için optimize edilmiş halka açık zincir: LTO Ağı Blockchain’i, büyük miktarlarda sunucu verisi depolamak için optimize edilmiştir.
  • İnsan tarafından okunabilir canlı sözleşmeler: İş akışı, teknik olmayan kullanıcılar tarafından anlaşılabilmesi için Sonlu Durum Makinesi biçiminde grafik olarak sunuluyor.
  • Bağlantılı veriler: Veriler özel zincirlerden çıkarılabilir ve yalnızca talep üzerine paylaşılabilirken, halka açık zincir yalnızca bilgi karmalarını saklıyor.

LTO Network Yorum

Yatırımcı yorumlarına göre platform gelecek vaat ediyor ve bu sebeple LTO coin hakettiği değerde bulunmuyor. Yani yatırımcılar LTO token’ın değerinin daha yüksek olması gerektiğini düşünüyor. Yapılan açıklamalara göre LTO Network, dağıtık defter teknolojisi matriksinde 2018’in en iyi ICO’su ve projesi Holochain ile aynı grupta sınıflandırılıyor ve permissionless & private zincirler kategorisinde yer alıyor.

LTO Coin Nasıl Alınır?

LTO coin’i dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para alım satım platformu Binance aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar