X

LTO Network Coin Nasıl Alınır?

LTO Network, hybrid bir blockchain ağıdır.
10:21
14 Mart 2021

LTO Network (LTO), Business-to-Business (B2B) modeli fonksiyonlarına sahip hybrid bir blockchain platformudu. LTO Network’ün özellikle işletmelere ve kurumlara yönelik çözümler üretmesi, genel ve özel blockchain ağlarının harmanlanmasını zorunlu kılıyor. LTO Network ağı üzerinde Genel Veri Koruma Regülasyonu (GDPR) uygulanmakta ve buna ek olarak Proof-of-Stake konsensüs mekanizması kullanılmakta. LTO Network’ün mimarisi ağdaki veri paylaşımını çok daha farklı boyutlara taşıyor ve merkezsiz bir ağın özelleştirilebilmesini sağlıyor.

Normalde Ethereum gibi merkezsiz ağların özelleştirilebilmesi ve belirli bir kurum tarafından yönetilmesi için ağın çoğunluğunun yani %51’inin ele geçirilmesi gerekiyor. Proof-of-Work modelinde bu durum madencilerin yani hash gücünün %51’ini ele geçirmekle mümkün olurken Proof-of-Stake için stake edilen tokenlerin %51’inin elde tutulması gerekiyor. LTO Network ise Proof-of-Stake tabanlı çözümünde kurumlara hem merkezsizliği hem de özelleştirilmiş blockchain çözümlerini beraber sunuyor. NG Protocol kullanan LTO Network, işlemlerin 2 saniyeden kısa sürede onaylanması ile hız konusunda da üzerine düşeni yapıyor. Büyük kurumların hem özelleştirme hem de hız için LTO Network kullanabilme ihtimali de böylece artıyor.

LTO Network (LTO) Nedir?

LTO Network Coin de bütün bunların devamında sürdürülebilir bir model elde ediyor. Dolaşımda 274 milyon LTO Network Coin bulunurken toplam arzın 403 milyon adet olduğu görülmekte. Ethereum ağı tabanlı LTO Network toplam piyasa değeri açısından ise 274. sırada yer alıyor. Tüm zamanların rekorunu 8 Mart 2021 tarihinde kıran LTO Network Coin şu an bu seviyenin ise %20 gerisinde.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

LTO Coin Nereden Alınır?

LTO Coin satın almak ise Binance kripto para borsası aracılığıyla hiç olmadığı kadar kolay.  Binance üzerinden LTO alımı yapmak için LTO/USDT işlem çifti kullanılabilir ve aşağıdaki adımlar takip edilebilir:

  •  LTO Coin satın almak için Binance’e TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılacak kripto parayı göndermekle işe başlanılabilir. TL Alımı yapmak için Binance sitesine girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” sekmesinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesini seçebilirsiniz.
  • Açılan bölümdene kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i (USDT) işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna LTO yazın ve altta açılan LTO/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “LTO AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar