X


Kriptolar Düşerken Ape Coin (APE) ve Bu Altcoin Yükselişleriyle Kazandırıyor!

Kripto piyasası, 2022'nin başından beri toparlanamazken Ape Coin (APE) ve bu altcoin yükselişleriyle yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor.
15:40
25 Nisan 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Hem Rusya’nın Ukrayna’ya savaş başlatması sonrası gelişen ekonomik sebepler hem de küresel enflasyonun yükselmesiyle yatırımcıların risk almaktan korkması, kripto piyasasının uzun süredir bir düşüş trendinde ilerlemesine sebebiyet veriyor. Kriptolar, her ne kadar merkeziyetsiz olsalar da makroekonomik sebeplerin etkilerinden kurtulamıyor ve o beklenen kripto baharını bize geç yaşatacak olarak gözüküyor. Bu süreçte Bitcoin (BTC), günlük %2,7 ve aylık ise %13’e yakın bir düşüş gösterirken çoğu altcoin de aynı değerlerle BTC’yi izliyor. Ancak diğer kriptolardan ayrılan Ape Coin (APE) ve Leo Token (LEO), yükselişleriyle dikkat çekiyor.

Leo Token (LEO)

Bu yazı yazılırken LEO, son 24 saatteki %1,5’in üzerindeki yükselişle yaklaşık 5,93 dolardan işlem görüyor. Ayrıca LEO, kriptoların düşüş yaşadığı bu dönemde haftalık %1,2’lik yükselişini de koruyor. Ayrıca bu yükselişler, LEO’nun aylık kayıplarını sıfırladığını ve toparlanma sürecine geçtiğini gösteriyor. Bunun yanı sıra LEO, 5,82 dolarlık bir fiyat direncine tutunmuş olarak gözüküyor. Her ne kadar LEO, 8 Şubat’ta ulaştığı 6,76 dolarlık fiyat seviyesinden uzakta seyretse de bu tekrardan LEO için imkansız değil olarak gözüküyor. LEO, bu yükseliş trendini devam ettirebilirse, önce 6,1 sonrasında ise 6,7 dolarlık fiyat dirençlerini zorlayıp yükselişine ivme katabilir.

Ape Coin (APE)

Kripto piyasasının hepsi düşerken Ape Coin, yükseliş göstermenin de ötesinde şahlanıyor. Bu yazı yazılırken APE, son 24 saatteki %4’ün üzerindeki artışıyla yaklaşık 17,05 dolardan işlem görüyor. Ayrıca APE, haftalık olarak bakıldığında %49 ve aylık olarak ise %41 artışta olduğu gözüküyor. Yani APE, kriptoların kan ağladığı dönemde bile yatırımcılarına en çok kazandıran altcoinlerden biri oluyor. APE, piyasadan sıyrıldığını ve ekosisteminin de desteğini arkasına alarak yükselişlerine devam edeceğini doğruluyor. Ayrıca APE, bu yükselişiyle 23 Nisan’da ulaştığı 17,97 dolarlık değerini de aşabilir ve yeni ETH’lere ulaşabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI