reklamı kapat

Justin Sun, Tron’un Birinci Önceliğini Açıkladı!

Justin Sun, Tron'un (TRX) birinci önceliğini açıkladı.
18:00
10 Ağustos 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance yakın zamanda yaptığı bir duyuru ile ABD içerisindeki iştiraki Binance US  bünyesinde 30 adet kripto para birimini listelemeyi planladığını belirtti ve bu durum sektörde büyük bir etki yarattı. İlgili haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Tron topluluğunun önemli üyelerinden birisi olan TronSpark da Twitter üzerinden bu duruma tepki göstererek Tron’un (TRX) listede yer almamasına sitem etti. TronSpark hem Binance’nin hem de Coinbase’nin Tron’u listelemeye yönelik bir açıklama yapmamasından şikayetçi olduğunu ve iki borsadan birisine giriş yapmalarının şart olduğunu vurguladı.

Tron’un Birinci Önceliği Borsalarda Listelenmek

Justin Sun da TronSpark’a yanıt verdi ve Binance veya Coinbase üzerinde listelenmenin şu an için birinci öncelikleri olduğunu öne sürdü. Sun, kendisi de dahil konuyla ilgilenecek tam bir ekip kuracaklarını ve Tron hızıyla bütün bunları halledeceklerini vurguladı. Daha sonra konu hakkında detay veren Sun, listelenmeler için özel bir ekip kuracağını ve Binance US içerisine de tahmini olarak Eylül ayında girebileceklerini iddia etti.

Sun son olarak yıl sonuna kadar birçok ABD tabanlı borsada listeleneceklerini ve gecikme için özür dilediğini ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.