reklamı kapat

Binance, ABD İçin 30 Yeni Kripto Para Birimini Listelemeyi Düşünüyor!

Binance ABD içerisindeki platformu için 30 kripto para birimini listelemeyi düşünüyor.
08:00
10 Ağustos 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance bugün ABD’ye özel platformunda mevcut olan kripto para birimlerinin sayısını arttırmayı planladığını duyurdu.

9 Ağustos tarihinde yayınlanan blog gönderisine göre ünlü borsa ABD’li kullanıcılar için 30 kripto para birimini listelemeyi gözden geçiriyor. Listelenmesi planlanan önemli kripto para birimleri arasında Bitcoin (BTC), EOS (EOS), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Cosmos (ATOM), Basic Attention Token (BAT), Tether (USDT), VeChain (VET) ve XRP gibileri bulunuyor.

Tokens under consideration for Binance US

Ünlü kripto para borsası yukarıdaki kripto para birimlerini Dijital Varlık Risk Değerlendirme Çerçevesi kapsamında mercek altına aldı ve bu sayede hangi projeleri kendi platformunda yasal olarak listeleyip listeleyemeyeceğini görebilecek. Değerlendirme ölçeği toplamda beş önemli bölgeden oluşuyor ve bunların arasında yasal gereklilikler, ilgili kripto para biriminin toplam arz ve talep dengesinin yakın olup olmaması, teknolojik olarak yeterli ve güvenli olup olmaması yer almakta.

Binance Sızıntı İddiaları İle Gündemde

Binance son günlerde büyük bir veri sızıntısı ile gündeme geldi ve borsanın CEO’su Changpeng Zhao konuya sert bir şekilde cevap vererek borsadan 300 BTC fidye istendiğini ancak bunu karşılamadıklarını ifade etti ve dolaylı yoldan iddiaları kabullendi.

İlgili haberi buradan okuyabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.