X


IOS’da Yeni Bitcoin Oyunuyla Para Kazan: SaruTobi

13:30
9 Ocak 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Apple ilk kez içeriğinde Bitcoin sistemi entegre edilmiş bir oyuna izin verdi. SaruTobi adlı oyun tüm IOS cihazlara indirilebiliyor. Kısa ve eğlenceli olan oyunda, bir maymun ile sarmaşıktan atlama yapılıyor ve atladığınız mesafe kadar puan alıyorsunuz. Bitcoin kazanmak için ise oyunda geçirdiğiniz süre önemli rol oynuyor.

Oyunu ilk indirdiğinizde bir defaya mahsus olarak Bitcoin adresinizi girmeniz yeterli, sonrasında kripto paralar biriktikçe otomatik olarak gönderim yapılıyor.

Oyunu okurlarımız için denedik ve kısa bir süre içerisinde iki kez otomatik olarak bir miktar Bitcoin hesabımıza gönderildi.

Oyunun Bitcoin meraklıların hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Ayrıca yeni başlayanlar için bir miktar Bitcoin kazandırabilir. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Apple’ın kripto para oyunlarına izin vermesi geliştirilebilir birçok yeni uygulamanın önünü açacaktır. Önümüzdeki günlerde IOS platformunda kriptolarla ilgili çok daha fazla uygulama görebiliriz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar