X


GoChain Coin Nasıl Alınır?

GoChain Coin nedir, nasıl alınır?
15:42
3 Mart 2021

GoChain (GO) platformu, tüm ağ katılımcılarının itibarını hesaba katabilecek bir Proof of Reputation fikir birliği modeli kullanıyor. Mevcut Ethereum cüzdanları, akıllı sözleşmeler ve diğer araçlarla tamamen uyumlu olduğu söylenen GoChain, geliştiricilerin Bitcoin veya Ethereum’dan daha fazla enerji verimliliğine sahip bir ağ üzerinde merkezi olmayan uygulamaları konuşlandırmasını sağlamayı hedefliyor.

GoChain (GO) Nedir?

GoChain’in, Blockchain aracılığıyla dünyada olumlu bir değişiklik yapmak için birlikte çalışmayı hedefleyen dünyanın en saygın kuruluşlarından bazıları tarafından yönetildiği ifade ediliyor.

Yapılan açıklamalara göre büyük şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve üniversiteler, blokları doğrulamak ve imzalamak için GoChain node’larını kullanıyor. Ayrıca önde gelen şirketler ve kuruluşların uygulamalarını GoChain’de çalıştırdığı belirtiliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bunlara ek olarak GoChain %100 Ethereum uyumlu olara çalışıyor, yani Truffle, OpenZeppelin ve MyEtherWallet gibi halihazırda kullanılan tüm araçları ve teknolojileri kullanıcılar kullanabiliyor.

GoChain’i kullanan ya da GoChain’e geçiş yapan kullanıcıların çok daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olacakları ve işlem ücretlerinden büyük tasarrufla sağlayacakları ifade ediliyor.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre, diğer dijital varlıklardan daha hızlı, daha az maliyetli ve daha ölçeklenebilir olan GO, GoChain ağına güç veren kriptografik token olarak tanımlanıyor. Kullanıcılar, işletmeler ve geliştiriciler akıllı bir sözleşme yürütmek, dosya depolamak veya token’ları aktarmak gibi ağ hizmetleri için ödeme yapmak amacıyla GO kullanıyor. Ağa gönderilen her işlem için, bant genişliği, hesaplama ve depolama için ağ node’larını telafi etmek için de GO kullanılıyor.

GoChain Coin, CoinMarketCap verilerine göre 21,359,462 dolar işlem hacmi ile 618. sırada yer alıyor. Yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,0199 dolar ile işlem gören GoChain Coin, Bitcoin karşısında da 0.0000003878 BTC ile işlem görüyor. Bu noktada GoChain Coin’in 24 saatlik işlem hacminin 507,849 dolar olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bunlara ek olarak GO Coin tüm zamanlar rekorunu 9 Temmuz 2018 tarihinde 0,1165 dolar ile kırarken dip seviyeyi de 13 Mart 2020 tarihinde 0.0039 dolar ile gördü. Ayrıca şu anda dolaşımda 1,068,598,006 GO Coinn bulunuyor ve GO Coin’in toplam arzının 1,068,598,006 olduğu ifade ediliyor.

GO Coin Nereden Alınır?

GO Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

GO Coin satın almak için öncelikle Binance’e üye olmak ve ardından itibari para göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar gibi bir itibari para gönderiminin yapılmasının ardından GO Coin’in işlem gördüğü Bitcoin (BTC) alarak GO işlem çiftinde alım işlemi gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de sadece piyasa değerinden değil daha düşük değerden de satın alma emri vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz miktar ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz yeterli olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar