X


Fetch.ai Coin Nasıl Alınır?

Fetch.ai nedir ve nasıl alınır?
14:07
3 Mart 2021

Fetch.ai, nesnelerin interneti cihazlarını bir araya getirmeyi hedefleyen bir blockchain projesidir. Fetch.ai, bunların toplu öğrenme yoluyla algoritmalarını geliştirmeyi ve internetin nesnelerini çok daha iyi bir yapıya getirmeyi hedeflemekte. 2017 yılında piyasaya sürülen Fetch.ai, Cambridge merkezli bir yapıya sahip.

Fetch.ai şu an için yüksek ölçeklenebilirlik kapasitesine ve dağıtık defter teknolojisine sahip bir yapı üzerinde çalışıyor. Bunların akıllı kontrat özelliklerine sahip olması ve makine öğrenimi kullanması da geleceğin teknolojilerine uyum konusunda önemli bir adım olarak görülüyor. Yapay zeka çözümleri ile merkezsiz problem çözmeyi bir araya getiren proje, nesnelerin interneti için eşi benzeri olmayan bir durum ortaya koymakta.

Fetch.ai (FET) Nedir?

FET Coin, bütün bu ekosistemin kripto para birimi konumunda. Fetch.ai altyapısında kullanılacak olan birçok projede kripto para biriminin Fetch.ai Coin olması ise buna net bir kullanım ve sürdürülebilirlik sunmakta. FET Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0,3276 dolardan işlem görüyor ve 244 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip. Sirkülasyonda sadece 746.113.681 FET bulunurken bunun toplam arzının ise 1 milyar 152 milyon olduğu görülüyor. Bu da mevcut fiyat üzerinden toplam arzın değerinin 377 milyon doların üzerinde olmasını sağlıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Fetch.ai Coin tüm zamanların rekorunu ise 3 Mart 2019 tarihinde kırdı ve 0,43 dolara kadar ulaştı. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla söz konusu değerin %24 uzağında olunduğu görülüyor. Ünlü mart ayı düşüşünden bu yana Fetch.ai Coin’in elde ettiği yükseliş ise %3.857 civarında.

FET Coin Nereden Alınır?

FET Coin, ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinden alınabilir. Binance üzerinden FET Coin almı yapmak için önce Binance hesabı açmak ve daha sonra buraya TRY benzeri itibari para göndermek gerekiyor.

İsteyenler sadece kredi kartı kullanarak da Binance üzerindeki işlemlerinde kullanabilecekleri farklı kripto paraları alabilmekteler. Binance üzerinde en çok kullanılan ve birçok işlem çiftinde bulunan kripto paraların ise Bitcoin, Binance Coin, Binance USD ve Tether olduğu biliniyor.

Binance üzerine itibari para gönderdikten sonra FET/USDT işlem çiftinden alım yapabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar