Gate.io Çok Çeşitli Bir Kripto Para Listelemesine Sahip

11:58
9 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Gate.io, sunduğu geniş kripto para ve token çeşitliliği ile dikkatleri çekiyor. 2013 yılında kurulan borsa, kullanıcılarına, 2.250’den fazla işlem çifti ve 1.100’den fazla kripto para birimi ile 200’ün üzerinde vadeli işlem imkanı sunuyor.

Gate.io Pazarlama Müdürü Marie Tatibouet konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Son birkaç yılda, bugün kripto para piyasasında mevcut olan en kapsamlı platformlardan birini inşa etmek için yola çıktık. Spot ve vadeli işlem borsalarımızın yanı sıra Start-up IEO platformumuz, NFT Magic Box pazaryeri, kaldıraçlı alım satım, sürekli sözleşmeli alım satım ve daha fazlasını içeren birkaç popüler özelliğimiz daha var. Sürekli yenilik yapıyoruz, Gate.io’yu diğerlerinden farklı kılmaya devam eden yeni özellikler geliştiriyoruz.” sözlerini kullandı.

Şirketin sürekli büyüyen spot borsası tarafından yönlendirilen Gate.io’nun vadeli işlem borsası, CoinGecko’ya göre hacim olarak dünyanın altıncı en büyük kripto vadeli işlem platformu haline geldi ve 4 Aralık’ta 24 saatlik vadeli işlem hacminin 7,1 milyar doları aştığı görüldü. Vadeli işlem piyasası şu anda 185’in üzerinde USDT işlem çifti ve 25 BTC işlem çifti varlığa sahip.

Gate.io Vadeli İşlemleri

Gate.io’da sunulan en popüler vadeli işlemler, kalıcı sözleşmelerdir. Gate.io’nun kalıcı sözleşme işlemleri, BTC, ETH, EOS, LTC, BCH, BSV vb. dahil olmak üzere 200’den fazla işlem çifti sunar. Platform, rekabetçi ücretler sağlıyor ve iki yönlü pozisyonların yanı sıra ters pozisyonları da destekliyor.

15 Aralık’ta Gate.io, platformunu bugünkü haline getiren kullanıcıları ödüllendirmeyi amaçlayan bir kampanya olan dünyanın ilk kripto vadeli işlem yatırım şampiyonasını başlatacak. Kazanılacak 2 milyon dolara kadar ödülle Gate.io, kampanyayı birinci sınıf işlem platformu konumuna yükseltmek için kullanmayı planlıyor.

Gate.io Hakkında

Gate.io, blok zinciri meraklılarının 190’dan fazla ülkede 8 milyondan fazla kullanıcı için önde gelen 1.100’den fazla kripto para biriminde varlık işlemleri yapmalarına ve varlıkları depolamalarına olanak tanır. Borsa, Hipo DeFi aracılığıyla DeFi ürünlerine ek olarak spot, marj, vadeli işlemler ve sözleşme işlemleri, Wallet.io aracılığıyla saklama hizmetleri, Gate Labs ve özel GateChain platformu aracılığıyla yatırımlar sunuyor. Şirket ayrıca Start-up IEO platformu, NFT Magic Box pazarı, kripto kredileri gibi tamamen entegre bir ürün paketi sunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar