X


Flow Coin Nasıl Alınır?

Flow Coin Nasıl Alınır?
16:50
7 Ağustos 2021

Flow Coin, Flow platformuna güç sağlayan kripto para birimidir. Flow Coin, ekosistemin en önemli yapı taşlarından biri olarak kabul edilir ve ağın çalışması için gereken para birimidir.

Flow (FLOW) Nedir?

Flow, temel olarak benimsenme adına tasarlanmış bir blok zinciri olmasının yanı sıra protokol katmanında kullanılabilirlik iyileştirmeleri oluşturan tek blok zinciridir. En iyi geliştiriciler ve dünyanın en büyük markaları, üst düzey içerikle tamamen yeni deneyimler sunan Flow’a büyük ilgi gösteriyor.

Flow, en iyi eğlence markaları, geliştirme stüdyoları ve girişim desteklei programlardan oluşan zengin bir ekosisteme sahiptir. Flow ekosistemi ortakları arasında Warner Music, Ubisoft, NBA ve UFC gibi küresel markalar vardır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

FLOW Coin, Flow ağının yerel kripto para birimidir. Ayrıca yeni, kapsayıcı ve sınırsız dijital ekonominin temel yapı taşıdır. Flow dijital altyapısı ise FLOW Coin’e güç sağlayan yakıttır. FLOW, ağın ve üzerindeki tüm uygulamaların çalışması için gerekli olan para birimidir.

FLOW, ekosistemin akışı için bir ödeme yöntemi ve aynı zamanda uzun vadeli bir varlık olarak tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra Flow, gelecekte protokol yönetimine katılmak için de kullanılır.

FLOW Coin Nereden Alınır?

FLOW Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. FLOW Coin; Binance platformunda FLOW/BTC, FLOW/BNB FLOW/USDT ve FLOW/BUSD paritelerinde işlem görüyor. FLOW Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 22.33 dolardan alım satım işlemi görüyor.

FLOW Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de FLOW Coin satın alabilirsiniz. FLOW/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. FLOW/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından FLOW Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar