X


Ethereum Fiyatı Nereye Gidiyor?

07:31
26 Ocak 2016

Ethereum fiyatı durulmuyor. Son 72 saatte Ethereum’un fiyatındaki dramatik yükseliş devam ediyor. 24 saatlik hacmin 16.850 BTC’ye ulaşması piyasada şaşkınlık uyandırmaya başladı. Tepki satışlarına rağmen yükselişini devam ettiren Ethereum, haber yayına hazırlanırken Poloniex Borsasında 0.00675 BTC üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

Söz konusu artışın herhangi bir somut sebebi olmamakla birlikte, bir çok BTC/USD borsasındaki 24 saatlik hacmi al aşağı etmesi dikkatleri Ethereum’a çekmeyi başardı. Bitcoin borsalarının Sohbet (Trollbox) Odalarında söz konusu artış ile ilgili olarak “Bitcoin’deki hareketsizlikten sıkılan Bitcoin brokerlarının Ethereum’un parlayan yıldızından faydalanmaya çalıştıkları” konuşuluyor.

Önümüzdeki günlerde bu yükselişin bir balon olup olmadığını hep birlikte göreceğiz. Sizlerin de bu hareketliliği takip etmenizi tavsiye ederiz. Ethereum fiyatı 3 günde 0.0039 BTC’den 0.00675’e çıkmış durumda. Altcoinlerde yaşanan yüksek hacimli hareketler kar fırsatları doğurabilir.

poloniex ETH BTC

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar