X


Dogecoin Yatırımı 500.000 Dolara Mâl Oldu: Ünlü DOGE Milyoneri Kayıplarını Açıkladı

Glauber Contessoto, en popüler şaka kripto paranın fiyat hareketleri nedeniyle 500.000 dolarlık kayıp yaşadığını açıkladı.
15:46
21 Eylül 2021

Youtube ve Dogecoin yatırımcısı Glauber Contessoto, DOGE’un geçtiğimiz ay sert bir şekilde düştüğü sırada neredeyse 500.000 dolar kaybetti. DOGE milyoneri olarak bilinen Glauber Contessoto, en popüler şaka kripto paranın fiyat hareketleri nedeniyle 500.000 dolarlık kayıp yaşadığını açıkladı.

Dogecoin Yatırımcısının Büyük Kaybı

Dogecoin milyoneri Glauber Contesseto, geçtiğimiz ay DOGE yatırımından yarım milyon dolar kaybettiğini belirtti. Dogecoin yatırımlarında kayıp istatistikleri sosyal medyada boy göstermeye devam ediyor. Contesseto, DOGE yatırımında 461.672 dolar kayıp yaşadığını sosyal medyadan takipçilerine duyurdu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bununla birlikte ünlü milyoner, popüler şaka kripto para birimi Dogecoin’in 8 Mayıs tarihinde 0.73 dolarla zirve yaptığı dönemde 2 milyon dolar üzerinde kâr elde ettiğini kaydetmişti. Fenomen yatırımcı, tek bir günde Dogecoin yatırımında 167.000 dolar zarar gördüğünü aktardı.

En ünlü Dogecoin milyonerlerinden Contessoto, bir gün DOGE portföyünün 10 milyon dolar değere ulaşacağına inanıyor. Bu seviyede Dogecoin’i satacağını açıklayan milyoner isim, suçun Dogecoin’de olmadığını aktardı. Glauber Contessoto nisan ayında Dogecoin’den 1 milyon dolar kazandığını Twitter ve Reddit platformlarında açıklamıştı. Bununla birlikte ünlü isim Dogecoin’in yanı sıra Cardano’yu (ADA) yakından takip ediyor.

Düşüş DOGE’un Suçu Değil

Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Glauber Contessoto, Dogecoin’in 17 Eylül’den bu yana %13’lük düşüş trendi hakkında yorumlarda bulundu. 0.20 dolara kadar gerileyen Dogecoin, büyük kayıplar ile yerinde saymıştı. Contessoto, aşağı yönlü hareketin Dogecoin’in hatası olmadığını belirterek Bitcoin tarafından tetiklenen kripto para piyasası genel trendinin düşüş olmasından dolayı popüler kripto paranın kan kaybettiğini dile getirdi.

En popüler şaka kripto para birimi Dogecoin (DOGE), Bitcoin’in 40.000 dolara kadar gerilediği sekansta 0.19 dolara kadar düşüş yaşadı. Ancak aşağı yönlü trendin reddedilmesi ve piyasanın yukarı yönelmesiyle DOGE 0.21 dolar ile güvenli bölgeye tırmandı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar