X


Dev Futbol Organizasyonu Devam Ederken Bu Taraftar Token’ın Fiyatı Uçtu!

Arjantin milli takımının turnuvadaki başarısı taraftar token fiyatını uçurdu.
11:04
10 Temmuz 2021

Arjantin milli takımının taraftar token’ı, şu sıralar düzenlenen Copa America futbol şampiyonası esnasında zirve yaptı. Güney Amerika Futbol Şampiyonası, dünyada büyük kitlelerin takip ettiği önemli bir turnuvadır. Arjantin milli takımının turnuvadaki başarısı taraftar token fiyatını uçurdu.

Arjantin Fan Token’den İnanılmaz Performans

Copa America futbol şampiyonasının etkileri sürüyor. Şu sıralar UEFA 2020 ve Copa America turnuvaları, taraftarları fan token’lara yönlendiriyor. Futbol coşkusunun tavan yaptığı bu dönemde kripto varlıklara olan talep oldukça yüksek. Arjantin fan token (ARG), birkaç hafta önce 2 dolar seviyelerinde seyrini sürdürürken turnuva esnasında 8.15 dolara dokundu. Arjantin milli takımının popülaritesi ve turnuvadaki başarısı ARG token’ın fiyatını %400’den fazla yükseltti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Copa America’nın final karşılaşması 11 Temmuz Pazar günü TSİ 3.00’da oynanacak. Finalde Arjantin ve Brezilya karşı karşıya gelirken tüm gözler dünyanın en iyi futbolcularından Lionel Messi ve Neymar’da olacak.

Chiliz Kripto Başkanı Joe Grech, taraftar token’ların benzersiz hizmeti hakkında şunları kaydetti: “Artık yaygın olarak benimsenen fan token’ları, pasif taraftarlar ve aktif taraftarlar arasındaki boşluğu doldurmak için mükemmel bir araç işlevi görüyor. Taraftarların %99’u takımlarının stadının bulunduğu şehirde yaşamıyor. 2021’de taraftarlara ulaşmak tamamen yeni bir durum.”

Taraftar Token’ları Benimseyen İlk Milli Futbol Takımı

Latin Amerika ülkesi, taraftarlarıyla Socios.com platformu üzerinden etkileşim kurmak adına fan token’ları kullanan ilk milli futbol takımı oldu. ARG fan token sahipleri, artık futbol takımları hakkında daha çok şey biliyor. Bunun yanı sıra ARG token sahipleri oyuncular ve antrenörler hakkında medyaya yansımayan bilgilere erişebilirken takımın hangi uçak Brezilya’ya gidebileceğine kadar derin bilgiler elde edebiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar