reklamı kapat

Defalarca Bilen Analist Yine İddialı: Bitcoin’in Hedefi Bu Sefer 100.000 Dolar!

Peter Brandt, Bitcoin'in yönünü 100.000 dolara çevirdiğini açıkladı.
12:00
22 Haziran 2019

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) Nisan ve Mayıs aylarında değerini ikiye katladıktan sonra bir süre dinlendi ve dün gece yakaladığı yükseliş ile yeniden kripto para sektörünün gündemine oturmayı başardı. Bitcoin’in yanı sıra Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) de bugün inanılmaz bir yükseliş elde ederek adından söz ettirmeyi başardı. İlgili yükseliş haberini buradan okuyabilirsiniz.

Eski Kurttan Yeni Bitcoin Tahmini

Kripto para sektöründe hem 2017 yılının yükselişini, hem de 2018 yılının düşüşünü aylar öncesinden tahmin eden tecrübeli isim Peter Brandt, Bitcoin hakkındaki yeni tahminini takipçileri ile paylaştı.

Ünlü ekonomiste göre Bitcoin bu sefer hedefi 100.000 dolar olarak belirledi ve BTC/USD işlem çifti 2010 yılından bu yana dördüncü parabolik yükselişini yaşamakta. Brandt’ın yaptığı açıklamalara göre kendisinin 45 yıllık alım satım serüveninde başka hiçbir piyasa böylesine uzun bir grafikte parabolik yükseliş elde etmemişti.

”Bitcoin başka hiçbir piyasaya benzemiyor.”

Bitcoin’in Piyasa Egemenliği Artıyor

Fiyat olarak yaşanan artışın yanı sıra Bitcoin’in piyasadaki egemenliği de %59 seviyelerine dayandı ve lider aynı 2017 yılında yaptığı gibi altcoin’leri adeta ezip geçiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun