X


DASH Coin Yorumları: Rekor Sırası Dash Coin’e mi Geldi?

DASH coin yorumları yeniden gündeme oturdu.
21:50
4 Şubat 2021

Dash (DASH) coin yorumları özellikle son dönemde hızlı ve ucuz bir şekilde para gönderilebilmesine odaklanılmasından sonra önemli bir ölçüde arttı. XRP’ye açılan dava sonrası önde gelen kripto para birimi küresel para transfer alanındaki yerini büyük ölçüde kaybetti veya kaybetmeye yaklaştı.

DASH Coin Yorumları: Ödemeler, DASH’e Yarayabilir

Merkez bankaları ile birçok önde gelen finans kurumunun kripto para tabanlı transferlere başlayacak olması, DASH Coin gibi kripto para projeleri için heyecan yarattı. Kullanıcılar gizli veya açık bir şekilde para gönderebileceği DASH Coin, kesinlikle bu konuda öne çıkanlar arasında yer alıyor.

DASH ilk başta Litecoin’in bir fork’u yani çatallaşması olarak piyasaya sürüldü. Daha sonra ise Bitcoin fork’u olarak piyasaya sürülen DASH, şu an itibarıyla LTC’den daha iyi bir geliştirme skoruna sahip. DASH’in böylesine bir başarı elde etmesi de bunu bazı konularda Litecoin’in önüne geçiriyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

DASH İçin 125 Dolar Çok Kritik

Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 115 dolardan işlem gören DASH, son 24 saat içerisinde %2,5 gerileme yaşadı. DASH teknik analizine bakıldığında ise aslında yeni bir yükselişin eşiğinde olunduğu görülüyor. 113 dor kritik bir direnç olarak görülmekte ve buradaki direnç seviyesinin kırılması, direkt olarak 125 dolara kadar yükselişi beraberinde getirebilir.

DASH

DASH fiyatının 95 dolara düşmesi yükseliş ivmesini geçersiz kılacaktır. Buna rağmen 125 dolara kadar çıkılması ise bir anda 180 dolara yükselişi kolaylaştırabilir. Oskilatör verilerine bakıldığında DASH/USD işlem çiftinin önümüzdeki günlerde de pozitif bir ayrışma yaşaması mümkün gözüküyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar