X


“CoinTürk Aylık Bitcoin ve Kripto Para Raporu” Yayın Hayatına Başlıyor

23:51
2 Şubat 2016

CoinTürk olarak Türkiye’deki Bitcoin meraklıları için bugüne kadar bir çok proje geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Yaptığımız projelerden aldığımız olumlu geri bildirimler bizi memnun ederken daha da çalışmaya zorluyor. Yakın gelecekte çok daha fazla gündemimize girecek olan Bitcoin ve Blockchain Teknolojileri için bize düşen görevin farkındayız ve elimizden geldiğince yeni projelerle ve yatırımlarla bu alana katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bu bağlamda yeni projemiz olan “CoinTürk Aylık Bitcoin ve Kripto Para Raporu” çalışmamızı okurlarımızla buluşturuyoruz.

CoinTürk Aylık Raporlar tamamen Bitcoin ve kripto para profesyonelleri için hazırlanmış, Bitcoin madencisi, yatırımcısı ve girişimcisi kimliğinde olan kullanıcılara hitap etmektedir. Aylık olarak yayınlamayı planladığımız raporlar her ayın 2. günü CoinTürk üzerinden erişilebilir olacaktır.

Raporların içerisinde o aya ait önemli bilgiler, haberler ve gelişmelerin yayında; yatırımcılar için teknik analizler, yorumlar ve öngörüler, madenciler için zorluk veya hash oranı artışları gibi veriler, bulut madencilik şirketleri ve cihaz üreten firmalarla ilgili teknik bilgiler, yine o ay içerisinde piyasaya sürülen yenilikçi uygulamalar ve platformlar, piyasa grafikleri, yatırım alan girişim şirketleri ve yasal düzenlemeler gibi bir çok farklı başlıkta veriler sunulacaktır. Ayrıca Altcoin ve Coin 2.0 meraklıları için en çok kullanılan ve piyasa değeri en yüksek dijital paralarla ilgili değerlendirmeler ve tablolar verilecektir.

Bu çalışmayla birlikte temel hedefimiz; rapora sahip olan bir okurun o ay içerisindeki tüm gelişmeleri tek bir çatı altında görerek profesyonel anlamda yapılan teknik analiz ve yorumlarla ileriye dönük bir fikir edinebilmesini sağlamak olmuştur.

Gerçek anlamda yoğun emek verilerek hazırlanan raporu hem Türkiye’de Bitcoin ile alışverişi teşvik etmek, hem de profesyonel bir hizmet sunmak için CoinTürk Store’da ücretli olarak (9,90 TL) okurlarımıza sunacağız. Raporu Bitcoin ya da PayPal hesabınız ile satın almak için tıklayınız.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar