X


CANDYDEX Bir Sonraki ApeCoin Ya Da Stepn Olabilir Mi? 

15:20
30 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 4 Dakika

Kripto para piyasası Mart ayından bu yana düşüşte ancak yapılan açıklamalara göre CANDYDEX token yatırımcı ilgisini büyük oranda çekiyor. Ekibin açıklamalarına göre CANDYDEX token gelecekte 1000 kata kadar artış yaşama potansiyeline sahip.   

CandyDex token’ı, popüler DeFi’den ilham alan kripto para birimi olan ApeCoin ve GMT’ye benzer bir ralli yaşayabilir mi? Yapılan açıklamalara göre ikisi e çok yakın zamanda piyasaya sürüldü ve bunlardan biri hala satış öncesi aşamasında. Ayrıca çok iyi performans sergiledikleri de ifade ediliyor. 

StepN (GMT) 

Yapılan açıklamalara göre ilginç bir şekilde, STEPN (GMT) tarafından yönetilen move-to-earn tokenlerinin ortaya çıkışının son zamanlarda gösterdiği gibi, her yeni trend yeni bir kripto milyoner dalgası üretme eğiliminde. Yeniliğine rağmen, DeFi ‘Candydex’in deneysel konseptiyle başka bir trend başlatacağı ve DeFi endüstrisinde devrim yaratacağı şimdiden söyleniyor. 

STEPN (GMT), Solana (SOL) ağındaki bir kripto para ve social-fi uygulaması. Platform kendisini, kullanıcıları yürüyerek, koşarak sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürdükleri için ödüllendiren bir “web3 yaşam tarzı uygulaması” olarak tanımlıyor. Hâlâ nispeten yeni bir fikir olmasına rağmen, move-to-earn, Game-Fi, Social-Fi ve NFT öğelerini içermesi bakımından P2E modeline benziyor. Tüketicileri sadece oyun oynadıkları için ödüllendirmek yerine, move-to-earn projeleri onları daha iyi yaşam tarzlarına yönlendiriyor. 

Koleksiyon dört farklı spor ayakkabı stili içeriyor. Her bir spor ayakkabı çiftinin fiyatı, türüne, nadirliğine ve derecesine göre belirleniyor. Kazanmak için hareket etme modeli, önceki birçok kripto trendi gibi hızla ivme kazanıyor ve hatta P2E’den daha iyi performans gösterebilir. Sonuç olarak, hem STEPN (GMT) üzerindeki kullanıcı sayısı hem de GMT’ye olan talep önemli ölçüde arttı. 

Peki, CandyDex token (CANDYDEX), ApeCoin’in (APE) ve daha yakın zamanda STEPN’in (GMT) büyük karlar yaratma konusundaki ayak izlerini takip edebilir mi? 

ApeCoin (APE) 

ApeCoin (APE), geçtiğimiz 17 Mart’ta piyasaya sürüldü. ApeCoin, popüler Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonuna bağlı APE ekosistemindeki en yeni girişim. BAYC, farklı nadirlik seviyelerini gösteren çeşitli fiziksel ve giysi özelliklerine sahip maymunları içeren, algoritmik olarak oluşturulmuş 10.000 profil resminden oluşan bir NFT koleksiyonudur. 

Rap yıldızı Eminem’den futbolcu Neymar Jr.’a kadar birçok ünlü, BAYC koleksiyonunun içerdiği görseller ve avantajlardan etkilendi ve bu NFT’leri kendileri için satın almaya karar verdi. Aslında, Bored Ape’e veya aynı kuruluş tarafından verilen alternatif bir koleksiyon olan Mutant Ape’e sahip olmak, prestijli yerlerde düzenlenen ve ünlü kişilikleri ağırlayan özel etkinliklere erişmenizi sağlar. Bu nedenle, piyasaya sürülmesinin ardından, APE hızla en büyük 1.000 Ethereum (ETH) cüzdanında en çok işlem gören varlıklardan biri haline geldi ve en çok satın alınan 10 token arasında yer aldı. İşlemin ilk haftasında, APE %1,200 gibi bir artış yakaladı. 

CANYDEX Nedir? 

CANDYDEX, kullanıcıların token takas etmeleri, favori kripto para birimleri karşılığında BNB, MATIC, AVAX ,FTM, ETH ödünç almaları veya risklerini artırmaları için bir DeFi platformu olarak tanımlanıyor. Platform, merkezi olmayan finans (DeFi) kullanıcılarının borç almalarına, kripto para birimine yatırım yapmalarına ve kazanmalarına olanak tanıyor. CANDYDEX’in misyonu, DeFi’de sermaye dağıtmak için en güvenli giriş noktasını sağlamak. Ekip, getirileri en üst düzeye çıkarırken herkes için daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmaya çalışan kişilerden oluşuyor. 

CANDYDEX, birden fazla DEX’i tek bir platformda toplar ve yatırımcıların binlerce token ve sentetik varlığın hareketlerini izlemesine ve hareket etmeden önce piyasa hareketini tahmin etmesine olanak tanır. Bunu yaparken, CANDYDEX günümüzün DEX’lerinin temel güvenlik açığını ele alıyor ve bunları düzelttiğini ifade ediyor. 

Buradaki önemli özelliğin token sözleşmesinin “Tech Audit”, “Audit Whale” ve diğer platformlar tarafından denetlenmiş olması olduğu ifade ediliyor.  

CANYDEX Token Nedir? 

CANDYDEX, Polygon tabanlı bir kripto para birimidir. CANDYDEX (CANDYDEX), Etherscan, Binance Smart Chain, Polygon, Avax, Fantom ve USDT Chain (BSC) üzerinde piyasaya sürüldü. CANDYDEX tokenı, 2022’de son derece iyi performans göstererek, IDO satışı boyunca inanılmaz bir fiyat artışı gösterdi. CANDYDEX’in birincil işlevi, CANDYDEX platformuna likidite sağlanmasını teşvik etmek. CANDYDEX, kripto sahiplerinin merkezi olmayan finans (DeFi) alanını keşfetmeye girerken bu finans protokolünün yönetimine katılmalarına izin verir. Ayrıca CANDYDEX (CANDYDEX) bir kripto para birimi. Diğer merkezi olmayan borsalardan farklı olarak, CANDYDEX tokenları, sahiplerinin “takas” olarak adlandırılan ETH, BNB, MATIC, AVAX, FTM ve TRON tabanlı kripto paralarda satın alım yapmalarına da izin veriyor.   

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar