reklamı kapat

Brad Garlinghouse: Ripple Ağı 300 Kurumsal Müşteriyi Geçti!

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse kurumsal ağı büyüttüklerini ifade etti.
12:00
7 Kasım 2019

Kripto para sektörünün devlerinden Ripple, bugün itibariyle yılın en büyük etkinliklerinden olan Swell‘i başlattı ve etkinlik yarına kadar devam edecek. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse da etkinlik öncesinde Forbes ile gerçekleştirdiği röportajında hem firmanın son dönemdeki gelişmelerinden, hem de gelecekteki yol haritasından bilgiler paylaştı.

ODL Müşterileri Artıyor

CEO, Ripple’ın bankalar ve finansal kuruluşlardan oluşan blockchain ağının 300 kurumsal müşterinin üzerine çıktığını ilk kez açıkladı.Önceki Swell konferansı esnasında piyasaya sürülen ODL yani talep üzerine likidite sağlama ürününün ”iki düzine müşteriye” ulaştığını belirten CEO, MoneyGram ile FlashFX gibi önde gelen ödeme firmalarının da buna katıldığını itiraf etti:

”XRP’nin likidite için nasıl kullanılabileceği konusunda çok fazla eleştiri ve şüphe vardı ancak şu an XRP’nin bu özelliğinden faydalanan 20’den fazla müşterimiz var.”

ODL aslında bir zamanlar xRapid olarak bilinen ürünün bir yenisi şeklinde açıklanabilir ve ağdaki kullanıcılar uluslararası para göndermek için itibari para – XRP köprüsünü kullanmakta. Bu da dolaylı yoldan XRP’nin fiyatını ve hacmini arttırarak yatırımcıların lehine bir olaya sebep olmakta.

Ripple CEO’su geçtiğimiz gün de altcoin’lerin yüzde 99’unun ortadan kalkacağını vurgulamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun