BitTurk Android ve iOS Mobil Uygulamaları Yayında

13:23
11 Nisan 2019
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

BitTurk.com 2017’den beri kullanıcılarına en yeni teknolojileri ulaştırmayı ve kesintisiz bir kripto para borsası deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda yeni ürün ve hizmetlerini yayına almaya devam etmektedir. Ayrıca Android ve iOS uygulamalarının yayına alınmasını kullanıcılarına özel bir kampanya ile de duyuran BitTurk, uygulamaları indiren tüm kullanıcılarına anında 10 TL hediye ediyor.

Bu kampanyadan yararlanmak için Android veya iOS uygulamalarını indirip “Kupon Kodu” bölümünden “Android” veya “iPhone” yazmanız yeterli; 10 TL hesabınıza hemen tanımlanıyor. Tüm bunların yanında BitTurk sosyal medya hesapları aracılığıyla yeni kampanya ve promosyonlarını duyurmaya devam ediyor, bu hesapları takip eden kullanıcılar BitTurk’ün sunduğu fırsatlara anında erişebilme şansı yakalıyor.

iPhone ve iPad Uygulamaları

PIN kodu, parmak izi veya yüz tanıma ile uygulamaya hızlıca giriş yaparak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Siri ile anlık kurlara erişebilirsiniz. Widget desteği ile kurları uygulamayı açmadan görebilirsiniz.

BitTurk iOS uygulamalarını buradan indirebilirsiniz. Proje hakkında detaylı bilgi için de buraya tıklayarak medium yazılarını inceleyebilirsiniz.

Android Uygulaması

BitTurk Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Uygulamada PIN kodu ile hızlıca oturum açabilir ve işlemlerinize her an her yerde devam edebilirsiniz.

Apple Watch Uygulaması

iPhone uygulaması Apple Watch desteğini de içermektedir. Apple Watch uygulaması ile kur takibini saatinizle kolayca yapabilirsiniz.

Apple TV Uygulaması

Apple TV için anlık kur takibini televizyonunuz ile yapabileceğiniz bir uygulama geliştirilmiş. Apple TV ile AppStore’a girip finans kategorisinden BitTurk uygulamasını indirebilirsiniz.

BitTurk Android ve iOS Uygulamaları ile tüm borsa işlemlerinizi her zaman ve her yerde kesintisiz olarak yapabilirsiniz.

  • 20+ kripto paranın yatırma/çekme, alım/satım işlemlerini “Cüzdan” ve “Al/Sat” bölümlerinden kolayca ve hızlıca yapabilirsiniz. Cüzdan bölümünden seçeceğiniz ilgili para cinsine tıkladıktan sonra gelen detay ekranından ilgili para cinsine ait yatırma/çekme işlem geçmişini görebilir, Çek sayfasından başka konumdaki cüzdanınıza çekme veya Yatır sayfasından başka konumdaki cüzdanınızdan BitTurk kripto para cüzdanınıza yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırma veya Çekme işleminizden sonra Al/Sat ekranından alış/satış emri verebilir, borsadaki alım satım işlem geçmişlerini ve kendi açık emirlerinizi görebilirsiniz.

  • Hesabım ekranından BitTurk hesabınıza ait bir çok detaya erişebilirsiniz. Profilim sayfasından üyelik seviye yükseltme işlemlerinizi yapabilir, Referans Sistemi sayfasından davet ettiğiniz kullanıcılardan kazandığınız tutarları görebilir ve TRY cüzdanınıza aktarabilir, Yardım&Destek sayfasından kafanıza takılan soruların cevaplarını öğrenebilir, olası bir probleminizde destek ekibimize mesaj göndermek gibi bir çok işlemi ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI