X


Bitcoin’de Beklenen Oldu! BTC Fiyatı Yeniden 50.000 Dolar’a Ulaştı

Lider kripto para birimi Bitcoin, dakikalar önce önemli bir seviyeye ulaşmayı başardı.
12:11
5 Ekim 2021
Bitcoin'de Beklenen Oldu! BTC Yeniden 50.000 Dolar'a Ulaştı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), uzun bir süredir beklenen önemli bir seviyeye ulaşmayı başardı. BTC sadece dakikalar önce 50.000 dolar seviyesine dokundu.

Bitcoin 50.000 Dolara Ulaştı

Piyasa değeri bakımından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, önemli bir seviyeyi yeniden geri aldı. Lider kripto para birimi BTC, Ekim ayına güzel bir başlangıç yaptı ve Eylül ayının kapanış fiyatı olan 43.000 dolar seviyesinden 49.000 dolara kadar yükseldi. Ancak Bitcoin‘deki bu yükseliş durmadı ve sadece dakikalar önce 50.000 dolarlık kritik bir seviyeye ulaşmayı başardı.

Popüler kripto para birimi geçtiğimiz dakikalarda dünyanın en büyük borsası olan Binance‘de 50.000 dolar’a dokundu. BTC sabah saatlerinden beri yükselişini sürdürürken son 24 saatte %5’lik bir artış yaşadı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Artış Devam Edecek mi?

Lider kripto para birimi Bitcoin‘de 49.750 dolar seviyesinin yakınında bulunan ilk büyük direnç kırıldı. Bunun direnç seviyesinin kırılmasının ardından  fiyat 50.000 doları ziyaret etti.

Şimdi ise  50.000 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, yakın vadede başka bir artışa başlayabilir. Boğalar için bir sonraki büyük durak muhtemelen 52.000 dolar seviyesine yakın olabilir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar