X


Bir NBA Ekibi Daha Kripto Para Sektörüne Adım Atmaya Hazırlanıyor

Brooklyn Nets, kripto para sektörüne adım atmaya hazırlanıyor.
21:30
21 Mayıs 2021

NBA ekiplerinden Brooklyn Nets, kripto para sektörüne adım atmaya hazırlanıyor. Medyaya yansıyan son bilgilere göre; Brooklyn Nets’in arkasındaki şirket BSE Global, yakın zamanda kripto para birimlerini ilgilendiren açıklamalar yapacak.

Brooklyn Nets Lider Kripto Parayı Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Edecek

NBA’in popüler ekiplerinden Brooklyn Nets, maç biletleri ve store alışverişleri ödemelerinde lider kripto para birimi Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kabul etmeye hazırlanıyor. Bunun yanı sıra Brookly Nets oyuncularının maaşını Bitcoin ile ödeme seçeneğinin masada olduğu bildirildi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Nets CEO’su John Abbamondi, ekibin kripto alanındaki birçok potansiyel ortakla görüşmeler gerçekleştirdiğini açıkladı: “Kripto para sektörünü çok yakından takip ediyoruz. Bir dizi potansiyel ortakla görüşmelerimiz devam ediyor.”

Başarılı CEO’su John Abbamondi, Bitcoin konusunda özellikle heyecanlandığını belirterek şunları aktardı: “Bitcoin’in toplumda iyilik adına bir güç olma potansiyeli var. Bence bu sektör, çok hızlı bir şekilde gelişiyor. Muazzam bir potansiyel görüyoruz.”

Kripto Paraları Kabul Eden Diğer Takımlar

Mike Cuban’ın sahibi olduğu Dallas Mavericks ve bir diğer NBA ekibi Sacramento King kripto para birimlerini ödeme yöntemi olarak kabul ediyor.

Milyarder isim Mark Cuban Dallas Mavericks’in son dönemin en çok konuşulan kripto parası Dogecoin‘i kabul edeceğini açıklaması DOGE topluluğunda büyük heyecan yaratmıştı.

Dogecoin’in Elon Musk ve Mark Cuban gibi milyarder isimlerin radarına girmesi popüler kripto paranın müthiş bir ivme yakalamasının önünü açtı. Musk’ın DOGE özelinde sürekli tweet atması destekçilerin ateşini alevlendiriyor. Musk, 8 mayıs tarihinde Saturday Night Live’a konuk olarak katılmış ve Dogecoin hakkında yorumlarda bulunmuştu. DOGE, 8 mayıs tarihinde 0.73 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Kripto para piyasasının geri çekilmesinden payını alan Dogecoin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.36 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar