X


Basic Attention Token Nasıl Satın Alınır?

Brave internet tarayıcısının kripto parası BAT nedir?
17:15
27 Ağustos 2020

Basic Attention Token, Ethereum ağı tabanlı ve Brave internet tarayıcısına bağlı bir kripto para birimidir. Brave internet tarayıcısının devrimsel “reklam karşılığı ödül” ve “kullanıcı onaylı gizlilik” modellerinin kripto para birimi olan BAT, aslında yeni bir çağı başlatmış gibi gözüküyor. BAT, Brave ekibi tarafından geliştirildi ve amaç kullanıcıların tarayıcıdan izledikleri reklamlar karşılığında ödül alması. Bu esnada kullanıcıların gizlilikleri tam anlamıyla korunuyor ve Google Chrome veya benzeri tarayıcılardaki gibi açıklar ortaya çıkmıyor.

Peki böylesine orijinal bir yapıya sahip olan BAT Token nedir ve BAT Token nasıl alınır? Aslında bunun ne olduğunu daha iyi anlamak için BAT Token yorumlarına bakmak ve BAT Yorumlarının nasıl bir yükseliş sağlayabileceğini analiz etmek de önemli.

Peki BAT Token nedir?

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Basic Attention Token Nedir?

BAT Token yorumlarına bakıldığında bunlar arasında en öne çıkan yorumun ve bilginin, projenin Brendan Eich tarafından kurulmuş olması olduğu gözüküyor. Brendan Eich aynı zamanda ünlü kodlama dili JavaScript’in de arkasındaki isim konumunda. Mozilla Firefox tarayıcısında da imzası olan Eich, BAT projesine olan ilgiyi de bir hayli arttırdı.

Tamamen merkeziyetsiz, şeffaf ve özel bir kullanım ile piyasaya sürülen BAT Token, sadece kullanıcılar için değil aynı zamanda reklam verenler için de oldukça büyük bir öneme sahip. Reklamcılar verdikleri reklamlar ile kullanıcıları bıktırmıyor ve sadece izlemek isteyenlere hitap ederek kullanıcı kitlesini daha net oluşturuyor.

Kullanıcılar ise sadece izlemek istedikleri reklamlara maruz kalıp bunun karşısında ödül kazanabiliyorlar.

Basic Attention Token Yorumlar

Brave tarayıcısının son aylarda inanılmaz bir indirme elde etmesi aslında en olumlu BAT yorumlarından birisi olarak görülüyor. BAT Token grafik verilerine bakıldığında da bunun son 1 yıl içerisinde %74 gibi önemli bir yükseliş elde ettiği görülüyor. BAT Token grafik verileri de yorumlara dahil edilebilir ve BAT’ın şu an için yoluna emin adımlarla gittiği ifade edilebilir.

Peki değerini neredeyse ikiye katlayan BAT Token nasıl alınır? BAT Token nasıl alınır sorusunun cevabı Binance kripto para borsasından geçiyor ve kullanıcılar rahatlıkla Binance üzerinden alım satım işlemi yapabilmekte.

Basic Attention Token Satın Al

Güvenilir, şeffaf ve hızlı kripto para borsası Binance üzerinden BAT satın almak için aşağıdakileri yapmanız yeterli:

  • BAT satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna BAT yazın ve altta açılan BAT/USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “BAT AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek BAT alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar