X


Anonymous Elon Musk İle Savaşa Hazırlanıyor: Yeni Kripto Para Geliyor!

Tokenin amacı, Tesla CEO'su Elon Musk'la "şaka koin savaşında" ve Çin'in "kripto savaşında" savaşmak.
11:35
16 Temmuz 2021

Anonymous, “Anon Inu” adlı kendi kripto para birimini duyurduğu yeni bir video yayınladı.

Amacımız Elon Musk Ve Çin İle Savaşmak

Tokenin amacı, Tesla CEO’su Elon Musk‘la “şaka koin savaşında” ve Çin’in “kripto savaşında” yer almak:

Kriptonun daha yeni başladığına inanıyoruz, bu nedenle Anon Inu tokeni çeşitli yerleşik yardımcı programlara sahip yeni bir DeFi topluluk tokeni olması için yayınladık.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

 Bununla birlikte Çin madenciler için çok çekici bir yerdi çünkü enerji çok ucuzdu, özellikle hidroelektrik barajlarına yakın yerlerde. Yakın zamana kadar Çin, ülkede Bitcoin madencilerine izin vermekten mutluydu, ancak ÇKP hükümeti şimdi kendi para birimi olan dijital Yuan’ı piyasaya sürmeyi planlıyor ve artık sınırları içinde rakip para birimlerine izin vermiyor.

Bu nedenle Mayıs ayı boyunca Bitcoin fiyatında büyük bir düşüş yaşandı, Çin’deki Bitcoin madencileri taşınmak zorunda kaldılar, bu da masrafları karşılamak için çok sayıda kripto para satmak zorunda kaldıkları anlamına geliyor.

Hacker grubunun anonim bir ekip olması nedeniyle, duyurulan bu yeni tokeni gerçekten satıp satmadığı belli değil.

Elon Musk Hayatları Yok Etti

Anonymous, haziran ayı başlarında aynı YouTube kanalı üzerinden yaptığı videoula, kripto tweet’leriyle hayatları yok ettiği için Elon Musk’ın peşine düşmekle tehdit etmişti.

Anon Inu tokeni, şaka koinlerine yeni bir umut sağlamak için başlatılan deflasyonist bir token. Yeni çıkarılacak  token $ANONINU ile adlandırılacak. İlk basımdan sonra toplam Anon Inu’nun %50’sini yakma planları olduğu bildirildi. Aslında, tüm piyasa arzının toplamda %7’si yakılacak olarak duyuruldu.

Dünya çapındaki Inu ırkları için barınaklar sağlamaya yardımcı olmak için, toplam pazarın %2’si bir yardım cüzdanında kilitlendi. Toplam ANONINU $ piyasa arzının %2’si daha fazla yardım için ayrılacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar