X


Analistin 5 Altcoin İpucu: Bu Kriptolar Yükselişe Hazır!

Piyasanın popüler analistlerinden Cheeky Crypto, yakın zamanda yükselişe geçmesini beklediği 5 altcoin'i takipçileri ile paylaştı.
22:14
24 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 4 Dakika

Piyasa, bu günlerde düşüş eğiliminde. Bu ise potansiyel bir projeye giriş yapmak için iyi bir fırsat olarak görülebilir. Ancak alım-satım yapan insanlar, hangi projenin daha büyük bir potansiyele sahip olduğunu merak ediyorlar. Son videosunda kripto para birimlerine odaklanan Youtube kanalı ‘Cheeky Crypto’ , yatırım yapanları kolayca milyoner etme potansiyeline sahip, değerinin altında işlem gördüğünü düşündüğü 5 altcoin hakkında açıklamalarda bulundu.

Loopring (LRC)

Listede adı geçen ilk altcoin Loorping (LRC). LRC, merkezi olmayan kripto borsaları oluşturmak için tasarlanmış açık bir protokol olan Loorping’in Ethereum tabanlı kripto para birimi. Analist, açıkçası bir sıçrama yaşandığını ancak kısa ve orta vadede daha düşük fiyatların görülebileceğini ifade ediyor. Ayı piyasası döngüsünde böyle durumların yaşanmasının normal karşılandığını da sözlerine eklemiş. Buna rağmen Loorping’in (LRC) sağlam duruşunu devam ettireceğini de ifade eden analist projenin, sağlam bir ekibe, sağlam bir teknolojiye ve sağlam kullanım örneklerine sahip olduğunu belirtiyor. Bu yüzden Loorping’e (LRC) listede ilk sırada yer veriyor. LRC şu anda $0.55 seviyelerinde işlem görüyor.

Storj (STORJ)

Sırada bulunan kripto para birimi ise Storj (STORJ). Storj (STORJ) açık kaynaklı bir bulut depolama platformu. Kullanıcı verilerini barındırmak amacıyla merkezi olmayan yöntemler kullanır. Platform ayrıca gelişmiş şifreleme kullanarak barındırdığı verileri korur. Gelecekte projenin kullanımını gerektiren durumlar olacağı ve listede olmayı hak ettiği analist tarafından belirtiliyor.

Şu anda beklenilenden daha ucuz bir görünüm sergiliyor. Storj (STORJ) $0.54 civarında işlem görmekte ve markette 136. sırada yer almakta.

Polygon (MATIC)

Polygon (MATIC) ise listede bulunan ve $1 altında bulunan diğer altcoin. Polygon (önceden Matic Network), Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için ilk iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay platform olarak dikkat çektiği söylenilebilir. Temel bileşeni, çoklu uygulama türleri oluşturmayı destekleyen modüler, esnek bir çerçeve olan Polygon SDK’dır.

Projenin gerçekten sağlam olduğu ve geleceğinin de iyi göründüğü ‘Cheeky Crypto’ tarafından belirtiliyor. Şu an için $0.64 seviyesinden işlem görüyor ve market cap içerisinde kendine 17. sırada yer bulmuş durumda. Son market hareketlerinde yüzde yedi gibi bir düşüş yaşamış olsa da şu anda bulunduğu seviyeyle hala sağlam duruş örneği göstermekte olduğu analist tarafından vurgulanıyor.

Cardano (ADA)

Sıradaki altcoin ise hepimizin yakından tanıdığı Cardano (ADA). Hedefi ADA, göndermek ve almak olan Cardano (ADA), kripto sistemine sahip bir platform. Bu kripto para, paranın geleceğini temsil ediyor ve kriptografi ile güvenli olması garanti edilen hızlı, doğrudan transferleri mümkün kılar.

Cardano yalnızca bir kripto para birimi değil, her gün dünyadaki bireyler, kuruluşlar ve hükümetler tarafından kullanılan finansal uygulamaları yürütebilecek teknolojik bir platform. Platform, sistemde daha kolay güncelleme yapabilme ve yumuşak çatallanmalarla yükseltme yapılabilmesini kolaylaştıracak bloklar halinde inşa edildi. ADA’yı yönetecek olan temel katmanının tamamlanmasının ardından, akıllı sözleşmeleri, ileride yapılacak ticaret ve işleri destekleyecek dijital yasal anlaşmaları ele almak için ayrı bir hesaplama katmanı yaratılacak. Haziran ayının sonuna doğru bir yükseltmeleri de bulunmakta. Şu anda piyasada olan her şeye rağmen, görülebilecek gelişmelerle birlikte kendisine yeni tepeler bulmak adına emin adımlarla ilerleyebileceğinin altı ‘Cheeky Crypto’ tarafından çiziliyor. ADA, basın zamanında piyasa değerine göre yedinci sırada yer alıyor. Şu anda $0.51 seviyesinde alıcı bulmakta.

SingularityDAO (SDAO)

Beşinci ve son olarak bahsedeceğimiz proje ise SingularityDAO (SDAO) olacak. SingularityDAO, kripto ekonomisine erişimi basitleştirmek için tasarlanmış gerçek bir Merkezi Olmayan Otonom Kuruluş. SingularityDAO, bir trader ekibi tarafından kontrol edilen ve sonunda çoğunluk kontrolünü son derece gelişmiş Yapay Zeka’ya devreden ilk merkezi olmayan, gözetimsiz, dinamik olarak ayarlanmış token sepetlerini (DynaSets) yarattı. Şu anda Wall Street’te de benzeri günlük olarak kullanılmaktadır. Yalnız kripto evreninde ne olacağı şu anda bilinmezliğini korumakta olduğu da Youtube analisti tarafından belirtiliyor. Diğer yatırım fonlarına göre daha iyi performans göstermek için AI ve makine öğrenimini kullanılıyor. SingularityDAO şu anda 525. sırada kendisine yer bulmuş durumda ve $0.8 dolardan işlem görmektedir.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar