reklamı kapat

Analist Açıkladı: Bu Altcoin’in Yükselişi, Boğa Sezonunu Başlatabilir

Zilliqa'nın yükselişi altcoin sezonunu başlatabilir mi?
22:00
6 Haziran 2020

Hollandalı kripto para yatırımcısı ve analisti Michael van de Poppe, beklenen altcoin sezonunun aslında gelmek üzere olduğunu ve altcoin yatırımcılarının sonunda kazanç elde edebileceğini vurguladı. Toplam piyasa değerine göre en büyük 39. kripto para birimi ZIL, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %20 gibi önemli bir yükseliş yaşıyor.

Zilliqa Yükselişe Geçti

Kripto para yatırımcısı Poppe ise, ZIL’in yaşadığı bu yükselişin aslında bariz bir altcoin sezonuna işaret ettiğini ifade etti. ZIL’in 10 aydır akümülasyon sürecinde olduğunu ifade eden analist, balinaların dip fiyatlardan toplama yaptığını ve artık yükseliş vaktinin geldiğini vurguladı.

Analist, aslında bunun sadece Zilliqa’ya özel olmadığının da altını çizdi. Bunun devamında yayınladığı açıklamalarında birçok altcoin’in dip noktalara kadar gerilediğini hatırlatan analist, insanların ise düşüş paniği nedeniyle alım yapmaktan korktuğunu ve büyük bir alım fırsatını kaçırdıklarını ifade etti.

Sadece ZIL’in değil aynı zamanda Ethereum’un da altcoin sezonunu başlatabileceğini belirten analist, Bitcoin fiyatının durağan devam etmesinin ve altcoin’lerin teker teker %20 üzeri yükseliş elde etmesinin yeterli olacağını vurguladı.

Bitcoin’in yükselişinin başlaması ise diğer bütün kripto para birimlerini durdurabilir ve altcoin sezonu bitebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.