reklamı kapat

Bitcoin ile 100 Kata Kadar Kaldıraçlı İşlem: BitMEX

11 Mayıs 2019
  • Coin TürkCoin Türk

BitMEX Nedir?

Dünyanın en çok işlem hacmine sahip kripto para borsalarından ve bitcoin, ethereum ve ripple gibi kripto paraların alış-satış işlemlerinin yapılabileceği BitMEX, yeni kullanıcılarını bekliyor. Platform Bitcoin dışında; Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple ve Cardano gibi önemli kripto paraları içeriyor.

Kaldıraçlı İşlem Nasıl Yapılır?

Platform üzerinden kaldıraçlı uygulamayla 100 kata kadar margin işlemi yapılabiliyor. Başka bir ifadeyle, bakiyenizin 100 katına kadar alım satım işlemi yapılabiliyor. Muadillerine göre ise işlem ve komisyon ücretleri oldukça düşük tutulmuş.

Bitmex Komisyon Oranları

Platformda piyasa yapıcı (maker) emirlerinizde (eksi) -%0.025’lik kısmı hesaba iade ediliyor. Yani, piyasa yapıcı emirleriniz ile aldığınız kripto parayı aynı fiyattan sattığınızda dahi hesabınıza %0.025 (binde iki buçuk) oranında para yatırılıyor. Piyasa alıcı (taker) emirlerde ise komisyon oranı, muadillerine benzer bir şekilde %0.075 şeklinde belirlenmiş.

Kişiselleştirilebilir trade arayüzü ile ön plana çıkan BitMEX‘e göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca bu linkten üye olan herkes ilk 6 ay boyunca %10’luk komisyon ücreti indirimi kazanabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.