X


XRP Geleceği ve Fiyatı, Holo ve BTT Yorumları

Dün yaşanan düşüşler sonrasında Ripple, Holo ve Bittorrent gibi tüm kripto para birimlerinin Bitcoin ile birlikte toparlandığı görülüyor. 
22:15
23 Haziran 2021

Dün yaşanan düşüşü sırasında tüm kripto para birimleri Bitcoin (BTC)  ile birlikte gözle görülür geri çekilmeler yaşadı. Ripple (XRP), Holo (HOT) ve Bittorrent (BTT) de bu düşüşten paylarına düşeni aldı. Ancak sonrasında Bitcoin 28.800 dolar bandında ciddi bir satın alma baskısı ile karşılaştı ve bu durum altcoin fiyatlarının da yukarı yönlü harekete geçmesine sebep oldu.

Ripple Fiyatı

Dün yaşanan geri çekilme sırasında Ripple fiyatı 0,50 dolarlık kritik seviyeye kadar geriledi. Bu noktada 0,50 doların XRP için destek oluşturduğu ve fiyatın bu önemli psikolojik seviye altına inmediği görülüyor.

Analistlere göre şu anda XRP fiyatı için mevcut grafiklerde 0,65 dolar seviyesi oldukça önemli bir direnç olarak işlem görüyor. 0,65 doların güçlü bir şekilde yukarı yönlü kırılması ise XRP fiyatında 0,80 dolarlık önemli seviyenin görülmesini sağlayabilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Buna ek olarak analistler için şu anda XRP fiyatındaki en güçlü direnç 1 dolar bandında bulunuyor ve Ripple’ın ralli başlatabilmesi için 1 dolarlık psikolojik seviyenin yukarı yönlü kırılması büyük önem taşıyor.

Holo ve Bittorrent

Dün yaşanan düşüş sırasında HOT fiyatı 0,0048 doları görürken BTT fiyatı da 0,0017 dolara kadar geriledi. Ancak sonrasında 2021 yılında özellikle Türk yatırımcıların ilgisini çeken iki kripto para biriminin de toparlandığı görülüyor.

Analistlere göre altcoin’lerde bir yükselişin başlayabilmesi için öncelikle Bitcoin’in kendisini toparlaması ve belli bir fiyat seviyesinin üzerinde kalmayı başarması gerekiyor. Bu süreçten sonra ise Bitcoin dominance’ın düşmesi ile birlikte yıl sonuna doğru yeni bir altcoin rallisi başlayabilir.

Birçok analist Eylül-Ekim gibi yeni bir yükseliş ivmesinin başlamasını sonrasında ise Kasım-Aralık aylarında ayı piyasasının piyasaya tamamen hakim olacağını ifade ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar