reklamı kapat

Ünlü CEO Cevapladı: Bitcoin Hala Yükseliş Trendinde Mi?

Hedgeye Risk Management CEO'su Bitcoin'in hala yükseliş trendinde olduğunu düşünüyor.
19:00
19 Mayıs 2020

Bitcoin (BTC) 13 Mayıs tarihinde 9.000 dolardaki yerini yeniden alsa da 10.000 doların üstüne çıkılması konusunda ciddi bir mücadele yaşandığı görülüyor. Bitcoin toplamda 3 kere 10.000 Dolara değse de bunun üstüne çıkmakta başarılı olamadı ve fiyat birkaç denemeden sonra düzeltme sürecine girdi.

Yatırımcıların önemli bir kısmı umudunu kaybetse de finansal araştırma şirketi Hedgeye Risk Management’ın CEO’su Keith McCullough, hem analizlerine hem de içgüdülerine dayalı olarak Bitcoin’de 10.000 doların üstüne çıkılacağını düşündüğünü belirtti. Bitcoin’in hala yükseliş trendinde olduğunu belirten CEO, fiyatın yakın zamanda 10.155 dolar olacağının altını çizdi.

Analistler 10.000 Dolarlık Bitcoin Tahmininde Israrcı

Önde gelen kripto para analisti Scott Melker de ünlü CEO ile aynı fikirde. Melker daha önce yaptığı tahmininde Bitcoin’in önümüzdeki günlerde 10.000 doların üstüne çıkabileceğini ifade etmişti. Ünlü CEO Keith McCullough Twitter üzerinden yaptığı açıklamada risk analizine göre BTC’nin 10.000 dolar üstünü görmesinin kesin olduğunu ima etti.

Bitcoin’i bir emtia olarak gören ve bunun da diğer emtialar gibi teknik analiz kapsamında ilerlediğini belirtne McCullough, analizlerin insanları çok fazla yanıltamayacağı görüşünde.

Bitcoin gerçekten de bugün yeniden 9.800 dolar üstüne çıksa ve 10.000 dolara doğru ilerlediğini gösterse de BitMEX kripto para borsasının yaşadığı sıkıntı fiyatı bir anda aşağıya çekti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.