X


Ünlü Analist, Yatırımcıları Bu Altcoin’deki Riske Karşı Uyardı! İşte Beklenen Seviyeler

Önde gelen kripto para analisti, popüler altcoin'i ve kripto para piyasasının genel durumunu değerlendirdi. Yatırımcıları bu altcoin'e karşı uyardı.
09:15
26 Nisan 2022
Ünlü Analist, Yatırımcıları Bu Altcoin'deki Riske Karşı Uyardı! İşte Beklenen Seviyeler
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yakından takip edilen kripto para analisti Justin Bennett, piyasa değeri bakımından ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum‘un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmadan önce daha fazla aşağı yönlü riskle karşı karşıya olduğunu söyledi.

Justin Bennett, Ethereum’da Düşüş Bekliyor

Ünlü kripto para analisti Justin Bennett, bir video güncellemesinde, 100.000 Twitter takipçisine kripto par piyasasının gerçek bir dip bulana kadar düşmeye devam etmesi gerektiğini dolayısıyla biraz daha yolu olduğunu belirtti.

Önde gelen analist, özellikle popüler altcoin Ethereum‘un (ETH) yükselen kanalının çapraz desteğinde dibe vurmasını beklediğini dile getirdi.

Bennett, Ethereum‘a yönelik yaptığı açıklamaların devamında şu ifadelere yer verdi;

“Benim gibi bir ayıysanız, 2.950 doların altında bir kapanış arıyorsunuz. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca düşüş eğiliminde olduğumu açıklığa kavuşturmak istiyorum. Ancak, Ethereum için kısa vadeli hedefime göre satın almak istiyorum.

Bu Pazar için bu hedefim 2.500 dolar ile 2.600 dolar arasında olacak. Bunun nedeni, her şeyden önce, Mart 2020’de de burada bu düşüşler var, yani bu oldukça açık. Bu seviye ETH için destek olacak. Ayrıca aynı bölgeden gelen bu yükselen kanalın alt kısmına da sahibiz.”

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler kripto para birimi Ethereum (ETH), Bennett’in çizgisinin altında el değiştirirken son 24 saatte %5’lik bir düşüşle 2.804 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Ufukta Piyasa İçin Bir Düzeltme Gözüküyor

Önde gelen kripto para analisti ayrıca tüm kripto para birimlerinin piyasa değerini tek bir tabloya koyan TOTAL‘ı da takip ettiğini dile getirdi. Bennett’e göre TOTAL, çok temiz bir teknik tarzda bir destek seviyesini aştı ve bu da kripto piyasalarında önemli bir düzeltmenin ufukta olduğunu gösteriyor.

Bennet piyasaya yönelik açıklamalarında ise şu ifadelere yer verdi;

“Piyasa bundan daha temiz olamaz.. Yakın gelecekte yeni bir düzeltme bekliyorum.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar